Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
11. Ankara Uluslararası Flamenko Festivalinin Sahne Sponsoru Zuhal Müzik
11. Ankara Uluslararası Flamenko Festivalinin Sahne Sponsoru Zuhal Müzik
İspanya Büyükelçiliği ve Flamenko Ankara Derneği tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali, Cermodern'de gerçekleşti.

Uluslararası Flamenko Ankara Festivali bu yıl 11. kez Ankaralı sanatseverler ile buluştu. Türkiye'nin ilk ve sürekli tek uluslararası Flamenko festivali olmanın yanı sıra, Dünya çapında sürekliliği olan sekiz festivalden biri ve katılan farklı ülke zenginliği bakımından ilk sıradaki festival olan Uluslararası Flamenko Ankara Festivali, aynı zamanda İspanya Büyükelçiliği Kültür Ateşeliği'nin Flamenko Ankara Derneği ile birlikte her yıl gerçekleştirmekte olduğu en büyük etkinlik. Festival dünya çapında tanınmış sanatçıları Ankara'da ağırlayarak Ankaralı ve Türkiyeli sanatseverler ile buluştururken, festival kapsamında düzenlenen atölye çalışmaları ile de bu sanatçılardan eğitim alma olanağı sağlıyor.
 

11. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali kapsamında konser ve gösterilerin yanı sıra, seminerler, atölye çalışmaları ve film gösterimi gibi 10'dan fazla etkinlik yer aldı.

Flamenko Festivali Web Sitesi


 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.