Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional Force - Çal, Performansını Sergile, Üret!
Akai Professional Force - Çal, Performansını Sergile, Üret!
2019 Yılına damgasını vurmaya hazırlanan son teknolojiye sahip, bağımsız çalışabilen yeni Akai Force yakında Zuhal stoklarında!

Bağımsız çalışabilen müzik prodüksiyonu / DJ performans cihazı yeni Akai Force; klip başlatma, sıralayıcı, örnekleme, synth ve modern klip tabanlı iş akışını kolaylıkla takip edebileceğiniz 7 inç dokunmatik ekrana sahip! Yaratıcılığınızı maksimum etkileyici özellik için kullanan ultra sezgisel iş akışına sahip Force ile bilgisayar ekranına duymadan prodüksiyonlarınızı yaratabilmek gerçekten de çok büyük bir lüks değil mi? O yüzden beklentilerinizi yeniden tanımlayın! Akai Force, çağdaş müzik üretim çözümleri ve yeni nesil DJ performans teknolojileri sunarak, yeni endüstri standartlarını belirliyor.

 

Force’un özellikleri arasında; 8x8 RGB matrisi, 7 inç tam renkli çoklu dokunuşlara duyarlı dokunmatik ekran, OLED ekranlı 8 adet dokunmaya duyarlı düğme, 2 audio girişi ve 4 audio çıkışı, MIDI ve CV I/O  bulunuyor. Bu kapsamlı çok yönlülük, bir bilgisayara bağlanma sıkıntılarından tamamen arındırırken, kullanıcıya eşi görülmemiş derecede özgürlük ve ifade yeteceği sağlar.

 

Akai Force'un kalbinde, herhangi bir performansın yaratıcı özünü oluşturan sezgisel bir klip merkezli iş akışı bulunuyor. Birbirinden farklı modları uyumlu parçalar ile birleştirebilir ardından  MPC tarzında davul parçaları, tuşlu parçalar, MIDI’ler, CV parçaları veya diğer parçalar olarak klipleri adlandırabilirsiniz. Sonrasında oluşturduğunuz bu klipleri sıralayıcı sayesinde kompozisyonlaştırabilir, pad performanslarıyla süsleyebilir ve dahili düzenleyicide düzenlemelerini tamamlayabilir ve nota haline de getirebilirsiniz.

 

Ek özellikleri arasında gerçek zamanlı olarak zaman genişletme / oktav değiştirme, TubeSynth, Bassline ve Electric synth’leri dahil olmak üzere AIR Music Technology tarafından yaratılan kapsamlı efektlerin de bulunduğu dünyayı prodüksiyonuza dahil edebilirsiniz. Ayrıca ön ayarlı birkaç farklı synth’i kullanımı kolay tek bir pakette birleştiren makro bazlı sentezlemeye sahip Hype synth’i de performanslarınıza dahil edebilirsiniz. Son olarak, Force’un 8 parçaya kadar kayıt özelliğine sahip olduğunu belirtmek isteriz.

 

Akai Force kutusundan SampleTools by CR2, MSX Audio ve Sample Magic dahil olmak üzere sektörün önde gelen örnek içerik sağlayıcılarından 10GB + boyutundaki olmaz olmaz sesler önceden yüklenmiş olarak geliyor. 248 Kit, 16 Demo Projeleri, 2500+ loop ve 500+ örnekle Force'un ses kütüphanesi, yaratıcılığınızı baştan sona ilham almak için en çok aranan seslere anında erişim sağlıyor.

 

Özellikler:

- Bağımsız çalışabilen ve bilgisayar gerektirmeyen teknoloji

- 8x8 RGB LED’li klip matrisi

- 7 ” tam renkli, çoklu dokunmaya duyarlı ekran
- Mikrofon / Enstrüman / Line girişleri - 4 çıkış
- MIDI Giriş / Çıkış / Thru
- 4 adet yapılandırılabilir CV / Gate çıkışı
- Remix, mash-up, DJ ve prodüksiyonlar için 6 farklı parça türünde tam ses / MIDI / CV sıralaması ve performans yeteneği
- Performans modu içerisinde 16 pad’li davullar, notalar, akıllı ölçekler, akorlar ve ilerlemeler
- MPC örnek ses düzenleme
- Otomatik BPM tespiti, gerçek zamanlı zaman esnetme ve oktav değiştirme
- Grafik OLED ekranlı 8 dokunmaya duyarlı düğme
- 4 güçlü, tamamen düzenlenebilir synth motoru
- 16GB dahili depolama (10GB'tan fazla ses içeriği dahil)
- Tam boyutlu SD kart yuvası ve 2 adet USB girişi
- Kullanıcı tarafından genişletilebilir 2,5 ”SATA sürücü konektörü (SSD veya HDD)

 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.