Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional, MPC Live ve MPC X için MPC Software 2.1 Yayınladı!
Akai Professional, MPC Live ve MPC X için MPC Software 2.1 Yayınladı!
Yeni 2.1 güncellemesi ile kayıtlarınızı güçlü üretim ve performans özellikleriyle yukarıya taşıyabilirsiniz...

Akai Professionals, efsanevi MPC serisinin en yeni üyeleri olan MPC X ve MPC Live'ı bağımsız bir şekilde veya kontrol ünitesi modunda kullanmak üzere, yaratıcılığı destekleyen ve yeni tasarıma sahip MPC Software 2.1 güncellemesini tanıtıyor! 128 parçalık sıralama kapasitesi, eş zamanlı time strecthing, clip-launch işlevselliği, geliştirilmiş MIDI düzenleme kapasitesi, kontrol ünitesi modunda VST uyumluluğu, Mac ve PC'lerde bağımsız bir uygulama olarak çalışma fırsatı, geliştirilmiş örnekleme/ses düzenleme/kayıt fonksiyonu, kesintisiz DAW entegrasyonu, yeniden tasarlanmış bir GUI ve çok daha fazlası ileri teknolojiye sahip bu üretim paketinin özellikleri arasında gözümüze çarpıyor.

Diğer özellikleri arasında;

Bağımsız kullanım modu için genişletme pakedinizi dışa aktarın! - Artık kullanıcılar MPC masaüstü yazılımında yüklü genişletme paketlerinden herhangi birini bağımsız (Standalone) modundayken MPC Live / X'e aktararak, cihaz üzerindeki dokunmatik kullanıcı arayüzünden kontrol edebilirsiniz.

Geliştirilmiş Q-Link Entegrasyonu – Kullanıcılar Q-Link modu ekrana yansıtıldığında, Q-Link kullanarak Step Sequencer modundaki her katmanın yoğunluğunu ve hızını teker teker ayarlayabilirler.

Snap: Relative or Absolute – Ses ve MIDI gridleri Relative or Absolute Snap kullanarak taşınabilir veya kopyalanabilir. Anlık ayarlar göreceli hale getirildiğinde, komposizyon orijinal zaman konumlandırılmasına ulaştırılır ve geçerli TC değerlerine göre, mutlak komposizyonlar en yakın TC zaman bölümüne uğrar.

Pitch Quantize - Kullanıcılar, bir pitch'teki notaların tonlarını, seçtikleri bir ölçeğe göre ayarlayabilirler.

Çoklu GUI Eklenti Pencereleri – Kullanıcılar artık aynı anda birden çok eklenti penceresi açabilirler.

- Davul ve Tuşlu grubundaki altyapılar artık daha duyarlı ve daha hızlı!

MPC Live veya MPC X bağımsız(Standalone) modunda artık kullanıcılar Akor Progressions'ı yükleyebilecekler.

Metronom artık bağımsız(Standalone) ve masaüstü sürümlerinde mono çıkışlara erişebiliyor.

- Grid düzenleme ve ses düzenleme sekmelerinde artık seçimlerinizde “Kes, Kopyala ve Yapıştır” özelliğini kullanabilirsiniz. Grid düzenleme veya ses düzenleme seçeneklerinde, Shift tuşuna basılı tutarak, dokunmatik kullanıcı arayüzündeki tuşları aktive edebilirsiniz.

Q-Link modu, ilişkili proje içinde kaydedilebilir ve geri yüklenebilir.Akai Professional MPC Serisini İncelemek için Tıklayınız.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.