Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional RAWCUTZ MPC Genişletme Paketi
Akai Professional RAWCUTZ MPC Genişletme Paketi
Raw Cratez ile yapılan işbirliği sonucunda ortaya çıkan genişletme paketiyle MPC'lerinizi zenginleştirin!
Akai Professional  ve Rawcutz işbirliği ile ortaya çıkan ve en yeni MPC Genişletme Paketi olan RawCutz’ı sunmaktan gurur duyar. Yüksek beğeni toplayan RAWCUTZ Genişletme Paketinde; Raw Cratez gelmiş geçmiş en verimli örnekleri ve tarzının özünü MPC'lerinize taşıyacak!

Bu Genişleme Paketi,  geniş eşzamanlamaya sahip ritmleri, melodik notaları, otantik basları, aşırı hassas teknik becerisi, çalımı destekleyen koruyucu tavrı ve en önemlisi en iyi örneklenmiş davul parçalarıyla beraber size her an ilham kazandırmak üzere telifsiz bir şekilde MPC’lerinizin içinde yer almak için hazırlandı. Bu koleksiyon; çalışmayı zorlaştıran, pahalıya mal olan veya çalışmaya devam etmesi zor olan ekipmanların seslerine erişim sağlayarak, kendinize ilham verici yeni ve taze bir ses oluşturmak için müzik bloklarına müdahale edebilme, sesleri bükmeye uğratma ve ayrıştırma gibi olanaklar da sağlamaktadır.

Raw Cratez, 16 yeni ve orijinal örneklerden oluşan 20'den fazla ilham verici kitle gruplandırılmış keskin trampetler, Jazzy akorlar ve müzikal melodilere anında erişmenizi sağlıyor hem de telifsiz şekilde! Ayrıca Cypress Hill grubunun sert vuruşlarından, Blue Note Records’a ait jazz enstrümanlarına kadar uzanan geniş müzik aralığı RawCutz içinde hazır! Hiphop, House, Progressive Drum & Bass, Ambient ve Jazz türlerinde müzik yapıyorsanız, orjinal şekilde Raw Cutz prodüktörü tarafından oluşturulan bu örnek koleksiyonunda saniyeler içinde ilham verici sesler bulacaksınız. Rhodes, Bass, Strings, Vinyl, Keys ve daha fazlası dahil olmak üzere en yüksek kalitedeki (1.6 GB boyutlu) seslere sahip olmanın tam vakti!RAWCUTZ MPC Genişletme Paketi'ni İndirmek İstiyorum.

Akai Professional MPC Serisini İncelemek İstiyorum.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.