Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional X Loopcloud
Akai Professional X Loopcloud
Akai Professional’ın Loopcloud işbirliğiyle yarattıkları sınırlı süre için geçerli kampanyadan faydalanın!

31 Ekim 2018 tarihine kadar MPK Mini MKII veya MPK Mini MKII LE White satın alımlarınızda geçerli kampanya ile Loopcloud’dan 1.5GB boyutundaki ses kütüphanesine erişim ve Loopcloud veya Loopmasters sitelerinde geçerli 15 dolarlık hediye çeki kazanın!

Uçsuz bucaksız derin baslar, etnik akorlar ve sert davul ritmleriyle kışkırtıcı melodilere Loopcloud ile sahip olabilir, müzik prodüksiyonunuzu hiç keşfedilmemiş yüksekliklere ulaştırabilirsiniz. Yaratıcılığınızı bir tetikleyerek, üretim gücünüzü arttırmaya hazır olun! Ayrıca akıllı etiketleme, tam denetleme imkanları, otomatik nota eşleştiricisi ve ultra sezgisel GUI, milyonlarca örneğe gerçek zamanlı olarak erişmenizi sağlamak için bir araya getiriyor.

Müzik prodüksiyonu için gerekli, yaratıcılığınızı anında tetikleyecek premium içerikleri sunan Loopcloud’a ve Loopcloud ve Loopmasters websitelerinde geçerli 15 dolarlık hediye çekine ücretsiz sahip olmak istiyorsanız, 31 Ekim 2018 tarihine kadar MPK Mini MKII veya MPK Mini MKII LE White almayı unutmayın!
 

Akai Professional MPK Mini MKII Ürününü İncelemek İstiyorum.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.