Alesis, Strike MultiPad İçin Geçerli V1.3 Yazılım Güncellemesini Duyurdu!
Yeni Sample Manager, Kit kayıt seçenekleri, metronom geliştirmeleri ile Strike MultiPad yeryüzündeki en yetenekli ve çok yönlü performans pad’i haline geldi.

Strike MultiPad, Alesis tarihinde var olan dijital perküsyon pad’lerinin performansını ve yaratıcı potansiyelini çok aşan, inanılmaz derecede yetenekli ve çok yönlü bir cihazdır. Daha önce hiç bu kadar güçlü bir perküsyon gücü, tek bir üniteye yerleştirilmemiş veya çalması hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

 

- SAMPLING ile istediğiniz bir sesi, efekti istediğiniz yerden, istediğiniz gibi örnekleyebilir, 

- EDIT ile beş dahili efekt işlemcisi sayesinde sample ve loop’larınızı düzenleyebilirsiniz.

- LOOP tabanlı performans kaydınızı ister oluşturduğunuz örneklerden, isterseniz de canlı loop’larınızdan alarak, duyurun!

- PERFORMANS’ınızı istediğiniz yerde ve diğer tüm dijital perküsyon pad’lerinden daha hızlı, daha iyi, yaratıcılığınızı tetikleyecek çok yönlülük ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Strike MultiPad yazılım güncellemesi olan v1.3, özel kitlerinizi ve dahili sample kütüphanesini daha kolay yönetebilmeniz için performans geliştirmeleri eklenmiştir.

  • Sample Manager:  Sample ses kütüphanenizin komutunu elinize alın! Herhangi bir sample’a göz atın, oynatın veya Strike MultiPad’in dahili depolama alanındaki örnekleri silin. Ayrıca dahili örnekleri, harici bir USB sürücüsü ile dışa aktarabilirsiniz.
  • Kullanıcı Kitlerini Sample’lar ile Kaydetme / Yükleme: Artık kullanıcı kitlerini ve kitlerin içinde bulununan sample’ları kaydedebilir veya yükleyebilirsiniz. Kullanıcı ses bankasının tam halindeki yedeğini oluşturmak için mükemmel olan bu özellik ile başka bir Strike Multipad üzerinde de aynı sesleri böylece kullanabilirsiniz. 
  • Döngü ve Alternatif Oynatma Modları için Tıklayın: Artık metronom Loop veya alternatif oynatma modunda ayarlanmış bir pad’e bastığınızda otomatik olarak açılabilmektedir. Pad’e tekrar basıldığında veya ses bittiğinde, metronom durur ve Beat 1'den yeniden başlar.
  • Metronome Downbeat Reset: Start Click özelliği veya Metronome butonuna basıldığında, metronom açılır ve Beat 1’den yeniden başlar.

Alesis Strike MultiPad'i Keşfetmek için Tıklayınız.


 


 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.