Alesis Strike Performans Modülü V1.4 Yazılım Güncellemesi - Ücretsiz!
Alesis Strike Performans Modülü V1.4 Yazılım Güncellemesi - Ücretsiz!
Elektronik davullardaki yeni standartları Alesis Strike Kit ile keşfedin!
Performansınızın karşılığını Alesis’in amiral gemisi olarak adlandırılan E-Kit modelleri; Alesis Strike ve Strike Pro Genişletme Paketi ile karşılığını almaya ne dersiniz? Hem akustik, hem de elektronik davulları zirveye taşıyan kitler; üstün bir hissiyat sağlarken aynı zamanda da çalımı destekler. Estetik görünümü, premium ses kalitesi ve gelişmiş özellikleri ile sahip olunması gereken tüm kontrolleri sizin için hazır tutar. Uyumlu Mesh başlıkları sayesinde eşleştirilebilen seti ve büyük beğeni toplayan Strike Performans Modülü, kendinen beklenen tüm beklentileri karşılayabilecek zengin ses kütüphanesi, son derece dayanıklı 4 parçadan oluşan krom standı ve çok daha fazlası kullanıcılarını bekliyor! 
 
Alesis, bugün tam özellikli Strike Performans Modülü için yepyeni bir yazılım güncellemesi duyurdu! Modern davulcuların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak titizlikle geliştirilen v1.4, gelişmiş kit yükleme süreleri, SD kartlara doğrudan kayıt, 15 farklı yeni ses, güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ve geliştirilmiş hi-hat performansı sunar.  Çalım esnasındaki her ritmin tadını çıkartabilmeniz için kendini daha da geliştiren Strike Performans Modülü ile akustik bir davul setinde bile limitlerinizi aşmanıza yardımcı olur ve performans sınırlarınızı genişletir!
 

- Geliştirilmiş Kit Yükleme Süreleri: Davul kitleri artık süper hızlı yüklenir! 

- SD Kartlara Doğrudan Kayıt: Örnek kayıt özelliği artık sesi doğrudan SD kartınıza veya SD kartınızdan aktarır. Bu durum, kayıtlarınız için zaman sınırının artık SD kartınızda ne kadar alanın mevcut olduğuna bağlı olduğu anlamına gelir. Çok uzun ses kayıtları için, Strike dalga formunu gerçek zamanlı olarak tutacaktır. 

- Yeni Sesler: Çalım keyfiniz için ücretsiz olan, 28 yeni enstrümandan oluşan 15 yeni kit ve 500 MB'ın üzerinde yeni örnek sesler. Keyfini çıkarın!

- Güncellenmiş Kullanıcı Arayüzü: Kit Menüsü için yeni grafikler eklendi ve tüm menülerde artık  görmeyi daha kolay hale getiren canlı renklere sahip butonlar eklendi.

- Geliştirilmiş Hi-Hat Performansı: Hi-hat çalımını destekleyen, daha fazla ayrıntılandırma için geliştirmeler yapıldı. Strike, kalibrasyon sıfırlama işlevini ortadan kaldırarak, hi-hat standınızın davranışının her zaman farkındalığına sahiptir ve otomatik olarak kalibrasyon yapmış olur. Ayrıca, hi-hat pedalı kurulum menüsünü basitleştirildi, böylece çok çeşitli donanım ve çalım stilleri ile ince ayar yapabilmek kolaylaştırıldı. 

 
Alesis Strike Kit Elektronik Davul Setini İncelemek İstiyorum.
 
Alesis Strike Pro Genişletme Pakedini İncelemek İstiyorum.

 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.