Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
BOSS Katana-Air: Üst Düzey Ton, Kablosuz Özgürlüğüyle...
BOSS Katana-Air: Üst Düzey Ton, Kablosuz Özgürlüğüyle...
Dünyanın ilk kablosuz gitar amfisi olan Katana-Air ile tanışın!

2018 yılı içerisinde Zuhal stoklarında yerini alacak olan Katana-Air, BOSS tarafından geliştirilen yeni üstün kablosuz gitar teknolojisine sahip olup, size gitar kablolarıyla uğraşmaksızın jam-session ve egzersiz yapma özgürlüğünü sunar. Ayrıca pil kullanımını destekleyerek elektriğe takmanıza gerek kalmaz, böylece her yerde tam anlamıyla çalabilirsiniz!
 

Kompakt olmasına rağmen, Katana-Air ses kalitesi konusunda son derecede ciddidir. Profesyonel amplifikatörlerden gelen pro amp tonları ve efektlerle donatılmış bu kablosuz mucize, herhangi bir müzik stili için üstün gitar sesleri sunar. Kablolu olmayan deneyimi daha da genişletmek için, sesleri özel bir uygulama ile kablosuz olarak düzenleyebilir ve akıllı telefonunuzdan aktarılan şarkılarla jam-session yapabilirsiniz. Yenilikçi Katana-Air ve en sevdiğiniz tonlar ile çalmak hiç bu kadar rahat ve etkileyici olmamıştı.

 

- Yeni geliştirilen BOSS teknolojisine sahip tamamen kablosuz gitar amplifikatörü, ultra düşük gecikme süresi ile sağlam bir ses sunar.
- Amplikatöre yerleştirilirken özel kablosuz verici herhangi bir elektrik gitarına rahatlıkla takılabilir ve ampideki özel bölümüne takıldığında şarj edilir.
- Verici, tek bir şarjla 12 saatlik bir çalma süresi sağlar ve herhangi bir etkinlik tespit edilmediğinde şarjın korunması için otomatik olarak bekleme moduna girer.
- Antenlerindeki güç tasarrufu bekleme modundan anında uyandıran vericideki hareket algılama teknolojisi ile çalmaya her zaman hazır!
- Katana sahne amplifikatör serisinden türetilen, beş eşsiz amfi karakteri bulunan ve 50'nin üzerinde dünya standartında BOSS efektlerine erişen birinci sınıf tonlar.
- En sevdiğiniz amplifikatör ve efekt ayarlarını saklamak için altı dahili bellek.
- Geniş aralıkta ses ve 30 watt gücüne kadar güçlü stereo hoparlör sistemi *
- IOS ve Android mobil cihazlar için BOSS Tone Studio uygulamasıyla tonlarınızı kablosuz olarak düzenleyin.
- Bir mobil cihazdan kablosuz olarak Bluetooth aracılığıyla gelen müzikle birlikte çalın.
- Amplifikatör, sekiz AA boyutlu pil veya dahili AC adaptörü ile çalışır.
- Kablolu cihazları bağlamak için Aux girişi, sessiz uygulamalar ve müzik prodüksiyonu için kulaklık / kayıt çıkışı
 
*Katana-Air, AC'ye bağlandığında 30 watt güç ve pillerle çalışırken 20 watt güç üretir.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.