Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Can Uğurluer'den Cover Sessions Live / 2016
Can Uğurluer'den Cover Sessions Live / 2016
Çekimleri Z-tage'de gerçekleşen "Cover Sessions Live/2016" ile nostalji yaşamaya hazır olun!
Can Uğurluer ve arkadaşları 10 parçadan oluşan cover çalışmasını Zuhal Uniq bünyesinde bulunan Ztage'te gerçekleştirdi. 1 gün gibi kısa bir sürede tamamlanan çekimlerin sonucunda dinleyicilerini nostaljik bir yolculuğa çıkartan Uğurluer'in "Cover Sessions Live 2016" projesi Youtube'ta görücüye çıktı!
Daha fazlası için; https://www.youtube.com/channel/UC8xlJzczEj6O1Jd6C3crMVQ?sub_confirmation=1 linke tıklayarak, Can Uğurluer'in Youtube sayfasına bağlanabilirsiniz.

Ayrıca müzik dolu bir aile içinde büyüyen Can Uğurluer'in biyografisini yazımızın devamında okuyabilirsiniz; 

İstanbul’da dünyaya gelen Can Uğurluer müzikle ilkokul öncesinde aldığı piyano dersleriyle tanıştı. Piyano eğitimini, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarındaki yarı zamanlı şan eğitimi ve Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezindeki armoni dersleri takip etti.

İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü'nde okuduğu 90’lı yıllarda Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışması ve Türkiye Eurovision finallerine şarkıcı olarak katıldı.

Henüz 21 yaşındayken Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda İzel ve Reyhan Karaca ile birlikte "İki Dakika" adlı parçayla temsil etti. Bestesi Şevket Uğurluer’e, sözleri Aysel Gürel’e ve düzenlemesi Turhan Yükseler’e ait olan “İki Dakika” adlı parça 1991 yılında Roma’da Türkiye’ye 12.lik getirdi.

Eurovision'un hemen ardından Aysel Gürel ile çalışmalarını sürdürdü ve 1993 yılında bütün sözlerini Aysel Gürel’in yazdığı müzik direktörlüğünü Turhan Yükseler’in yaptığı "Kim Kim" adlı bir albüm yayınladı. Albümün çıkış parçası “Aşka grev yok”un bestesi kendisine sözleri Aysel Gürel’e aittir. Albümde Şevket Uğurluer, Metin Özülkü ve kendisinin besteleri yer aldı.

1997 yılında İngiltere’de pazarlama masterini tamamladıktan sonra 15 yıl boyunca ilaç sektöründe pazarlama, satış ve eğitim alanlarında çalıştı. İş hayatına atıldığı yıllarda söz ve müziği Nerhan Hepşen'e ait olan "Aşkım Sırrın Olsun" adlı bir single çıkardı. Bu single’ın yapımında Tansel Doğanay ve Berkan Kaya ile çalıştı.

Bugünlerde yepyeni bir projeye imza atan Can Uğurluer, müzik direktörü Berkan Kaya yönetimindeki deneyimli ve dinamik orkestrası ile keyifli anlar vadediyor. Sanatçı, geçmişten günümüze yerli ve yabancı bir çok grup ve sanatçının seçkin eserlerini izleyicilerle buluşturuyor.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.