Dezenkon'dan Enstrümanlara Özel, Organik LongUp Dezenfektan!
Telli ve Üflemeli Enstrümanlar için Üretilen LongUp'lar Zuhal'de!

2013'ten beni ülkemizde faaliyet gösteren ve yerli hijyen ürünleri geliştiren Dezenkon Kimya, Covid-19 dönemi ile birlikte müzisyenler için harika 2 yeni ürün geliştirdi.

Tüm ürünlerini kimyasal katkı olmadan doğal materyaller ve özel teknolojiler kullanarak üreten Dezenkon LongUp'ın yeni 2 ürününü tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

  • LongUp Üflemeli Müzik Aletleri İçin Antibakteriyel Yıkama Solüsyonu üflemeli müzik aletlerinin kanallarında kolonize olan mikroorganizmalardan arınması için enstrümanınızın içine püskürterek kolayca dezenfekte edebilirsiniz. Anti bakteriyel etkisi sayesinde solunan ortamda bulunan mikroorganizmaların sebep olacağı hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Enstrümanınızın metal yüzeylerine zarar vermez.
  • LongUp Telli Enstrümanlar için Antibakteriyel Yıkama Solüsyonu Keman ve viyola gibi enstrümanların çenelik bölümlerinin, gitar-ukulele-bağlama-ud gibi enstrümanların klavyesin temizliğinin sağlanmasında, enstrümanın, kolonize hale gelen mikroorganizmalardan arındırılmasında direkt enstrümanın üzerine püskürtülerek uygulanabilir.

    Antibakteriyel etkisi sayesinde bu enstrümanlarda bulunan patojen mikroorganizmaların sebep olacağı hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Enstrümanınızın ahşap bölümünlerine zarar vermediği için tüm ahşap yüzeylerde, klavye ve köprülerde rahatça kullanabilirsiniz. 

 Covid-19 testlerinden başarıyla geçen Longup ürünlerine shop.zuhalmuzik.com adresimizden ulaşabilirsiniz.


 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.