Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Dünyada Eşi Olmayan Yepyeni Bir Deneyime Hazır Mısın?
Dünyada Eşi Olmayan Yepyeni Bir Deneyime Hazır Mısın?
Sanat, lezzet, eğlence ve modaya dair bir dünya: Zuhal Konsept Akasya AVM’de açıldı!
Türkiye’nin 1 Numaralı Müzik MağazasıZuhal ile yepyeni bir dünyaya adım atmaya hazır mısın? Müzikten lezzete, sanattan modaya çok yönlü bir deneyim sunan, 2.600 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük konsept müzik mağazası olan Zuhal Konsept, Akasya’da kapılarını açtı!

Binlerce enstrüman, yüzlerce marka, dünyanın en özel gitarlarının sergilendiği Zuhal Custom Shop, Steinway & Sons Lounge, gitar bakım ve tamir hizmeti veren Repair Bar ile diğer enstrümanlara dair tamirat ve bakım hizmeti veren Luthier alanı Zuhal Konsept’te. Zuhal Performans çatısı altında kayıt - prova stüdyosu, canlı performanslar ve konserler için sahne, tüm müzik ve dans branşlarında atölyeler ve daha fazlası yine mağazanın bileşenlerinin arasında. Zuhal Konsept mağazasını özel kılan işbirlikçiler arasında kendi alanlarında fark yaratan markalar yer alıyor: 

Tamirane, Bobo Coffee Books & Vinyl, Kırmızı Kedi Kitabevi, Hipicon, Tattoom Gallery, Zee.Dog, Imagineer Kids, Depo Dans, Art of Sound ve Freedom

Harika lezzetleri ve etkinlikleri ile Tamirane’de vakit geçirebilir, dijital platformlarda tasarım ürünleriyle çığır açan Hipicon’un ilk fiziki mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Bobo Coffee Books&Vinyl’de kahvenizi yudumlayabilir, Kırmızı Kedi Kitabevi’nin uçsuz bucaksız kitap ve plak seçkisini inceleyebilirsiniz.  En sevdiğiniz yazarın söyleşisine veya müzisyenin konserine yine burada denk gelebilirsiniz! 

Hayalini kurduğunuz dövmeye Türkiye’nin önde gelen dövme artistlerini buluşturan Tattoom Gallery‘de sahip olabilir, Depo Dans’ta dansın her branşında kendinizi ritme bırakabilir ve enerjinizi dans ile dışa vurabilirsiniz.

Dünyanın en iyi seçkisine sahip Hi-Fi sistemleriyle daha önce hiç deneyimlemediğiniz teknolojiler sunan Art of Sound yine Zuhal Konsept’te. Snowboard, kaykay ve sokak modasına dair her şeyin yer aldığı Freedom 'da!

Çocukların yaratıcılıklarını geliştirecek rengarenk bir oyun alanı sunan Imagineer Kids’i tercih edebilir,  modayı rengarenk tasarımlarıyla evcil hayvan aksesuarlarına taşıyan Zee.Dog ile minik dostlarınızı şımartabilirsiniz. 

Zuhal Konsept çok yakında daha fazla marka ile bir araya gelerek, sunduğu eşsiz deneyimi geliştirmeyi sürdürecek. 

 
  • Zuhal Konsept
  • Zuhal Konsept
  • Akasya AVM Acıbadem Mh. Güney Girişi Çeçen Sk. 1. Kat No: 371
  • Haritada Göster
  • Tel : (0216) 510 28 06
  • Çalışma Saatleri

    Hergün 10:00-22:00

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.