Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Gitar Virtüözü Joe Satriani IK Multimedia Ailesine Katıldı!
Gitar Virtüözü Joe Satriani IK Multimedia Ailesine Katıldı!
Profesyonel kalitede müzik arabirimleri üreterek herkesin kullanımına uygun hale getiren IK Multimedia, Joe Satriani'yi bünyesine kattı.
IK Multimedia, efsanevi gitarist Joe Satriani'yi sanatçı ailesine dahil etmekten gurur duyuyor. Uzun zamandır IK kullanıcısı olan Satriani; “IK Multimedya ile çalışmaktan mutluyum. Evde, stüdyoda ve birkaç albümde AmpliTube yazılımını kullandım. Şimdi AXE I / O stüdyodaki işlerimi kolaylaştırdı."

Satriani, dijital kayıt konusundaki düşüncelerini ve AXE I / O’nun nasıl önemli bir rol oynayabileceğini belirterek, “Bunu gördüğümde 'ah vay bu harika. Bunu nasıl kullanacağımı biliyorum.' Gitaristlerin gerçekte istediği şey, gitar jakını takmak için net bir yer görmektir. Girişin kazancını ve girişin kendi doğasını kontrol etmeyi isterler. Empedans ile oynayabileceğiniz ve vintage bir strat ile yepyeni bir gitar arasındaki farkı taklit edecek şekilde ekstra kontrollere sahipsiniz ".

IK, ilk olarak Joe'nun gitar kaydetme konusundaki uzmanlığını paylaşan bir dizi videoda ve daha sonra gitaristlerin oyun ve kayıt deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için daha resmi işbirlikleri konusunda Satriani ile ortak olmaktan heyecan duyuyor. Satriani’nin eklenmesi, Slash, Dimebag Darrell ve Jimi Hendrix’in yanı sıra Fender®, Ampeg®, Marshall® ve daha fazlası gibi efsanevi marka ortaklarını içeren IK’nın AmpliTube markasını eşsiz kılan bir dizi gitar ikonunu endüstride daha da genişletiyor.

Aşağıdaki videoda Satriani, kayıt felsefesini, belirli bir kayıt için doğru tonu bulmanın önemini ve AXE I / O ve AmpliTube gibi araçların kayıt işleminin çok daha verimli ve tatmin edici olmasına yardımcı olabileceğini açıklıyor.Buraya tıklayarak IK Multimedia ürünlerini detaylı inceleyebilirsiniz.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.