IK Multimedia'dan Tamamen Programlanabilir, Ultra Taşınabilir Drum Machine: UNO DRUM
UNO Drum, herkesin sıcak, punchy, kaliteli ve ilham verici beatler yaratabilecekleri en üst düzey ritim oluşturma istasyonudur.
İtalyan analog ses uzmanı Soundmachines işbirliğiyle yapılan UNO Drum, büyük analog tonu, dijital esneklik ve rahatlıkla birleştirerek beğeni toplayan UNO Synth'i takip ediyor.

UNO Drum, müziğinize profesyonel davul kanalları eklemek için en geniş ses paleti kullanarak programlamayı ve gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Mümkün olan en sıcak, en zengin ve en dinamik davul sesleri için 6 gerçek analog davul sesi sunar. Bu, tüm zamanların en ikonik analog davul seslerini karakterize eden çekirdek kiti olan 2 farklı kick, trampet, alkış ve hi-hat içerir.

Ayrıca, ilave sonik tatlar için ekstra PCM elementleri (seçilebilecek 54 örnek ile) mevcuttur. Tomlar, kasnak sesleri, cowbell, ride ve crash ziller; karmaşık, benzersiz ve tam ritim parçaları oluşturmanıza yardımcı olur. UNO Drum, analog ve dijital sesler arasında toplamda 11 ses polifoni ile 12 element kullanmanıza izin verir.

Önceden programlanmış 100 davul seti özgün bir şekilde düzenlenebilir, anında kaydedilebilir ve geri çağrılabilir. Kulağınıza ve zevkinize uyacak şekilde ince ayarlanmış veya sıfırdan özel kitler yaratan İK, ilham verici bir kit bulmak çok kolay. Hoşunuza giden bir şey yapın ve daha sonra kullanmak üzere saklayın ve saklayın - UNO Drum, ne zaman olursa olsun katdedilmiş ritimlerinizi çalmaya hazırdır.

UNO Drum ayrıca 3 ana efekt sunar: analog drive ve kompresör ve stutter efekti. Groovelarınızı sertleştirmek için drive ekleyin. Parçalarınızı daha sıkı hale getirmek için kompresör ekleyin. Stutter, farklı tremololardan dolgulu kısımlara kadar, farklı duygular ve groovelar oluşturmak için ayarlanabilir derinlik sunar.

Geniş Ses Paleti
UNO Drum, analog ve dijital elemanları serbestçe değiştirmenize izin verir, böylece önceden ayarlanmış kombinasyonlarla sınırlı hissetmenize gerek kalmaz. SoundMachines tarafından tasarlanan analog motor ile IK’nın ödüllü SampleTank sound & groove workstation ses paketinden alınan örnekleri yeni fikirleri ve eşsiz yaratımı teşvik ediyor.UNO Drum; süper hafif, ultra kompakt ve sizinle her türlü yola çıkacak kadar sağlam. Sadece sırt çantanıza koyun ve ilham geldiğinde ortaya çıkarın ve ritimlerini yazmaya başlayın. Eskiz defteri kadar portatif, müzik tutkunuz kadar sıcak, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kaydetmek ve hatırlamak için groovelarlar ve şarkılar oluşturabilirsiniz.


Nereden ilham alırsanız alın, UNO Drum her saniyesini yakalamak için yanınızda olacak.

Uno Drum çok yakında Zuhal'de!

Diğer IK Multimedia ürünlerini incelemek için tıklayın!
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.