Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
IK Multimedia'dan Yeni Ürün: AXE I/O
IK Multimedia'dan Yeni Ürün: AXE I/O
Üst-Düzeyli Sesler, Sınıfının En İyi Gitar Tonlarıyla Buluşuyor!
2002 yılında IK Multimedia  AmpliTube'u yarattığımızdan beri; dünyanın en ikonik gitaristleri, amplifikatör üreticileri ve mühendisleriyle en iyi gitar tonlarının nasıl oluşturulacağını incelememizden ve beraber çalışmamızdan bahsetmekten ziyade, enstrümanlar, manyetikler ve amplifikatör devreleri arasındaki etkileşimi özenle ölçerek on binlerce saat harcadık ve harika gitar tonları yakaladık. O dönemde öğrenmiş olduğumuz her şeyi, özellikle kayıt gitaristinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan profesyonel 2 giriş / çıkış ses arabirimi ve denetleyicisini yeni AXE I / O modeline yerleştirdik.


AXE I / O'nun her unsuru ödün vermeyen kalite ve gerçek dünya kullanımı için tasarlanmıştır. Hem PURE hem de JFET giriş aşamalarına sahip, tamamen ayrık bir giriş devresi olan üçlü bir topoloji, sadece tek bir anahtarla transparan seslerden-lambalı gibi sıcak sesler haline kadar gelebilmesini sağlar. Patenti beklemede olan Z-Tone ™ empedans uyarlama devresi, daha önce hiç duymadığınız gibi size çok çeşitli ton esnekliği sağlamak için gitarınızın manyetikleriyle etkileşime girer. Özel bir amfi çıkışı; doğrudan bir DI Box, topraklama devresi kesicisine veya diğer ekipmana ihtiyaç duymadan gerçek gitar amfisi ve pedallarınız ile kayıt işleminizi kolaylaştırır.
 
Gelişmiş enstrüman girişine ek olarak AXE I / O; akustik gitarların, piyanoların veya mikrofonların karakterini mükemmel bir şekilde korumak için 116 dB dinamik aralık ve genişlik, düz frekans yanıtlı 2 PURE mikrofon ön amplifikatörü sunar. Çıkışlar yüksek kalitelidir, 2 ayarlanabilir balanslı çıkış, 2 balanssız ve 1 ayarlanabilir balanssız amfi çıkışı, yüksek akımlı kulaklık çıkışı (her ikisi için bağımsız ses seviyesiyle) doğrudan monitörleme ve sesleri kolayca karıştırmak için bir Monitör düğmesi ile bilgisayarlarınızda sıfır gecikmeli izleme için tasarlanmıştır. Ön paneldeki net ve hassas peak sayaçları sinyali görsel olarak izlemenizi sağlar.

Ayrıca AXE I / O; plug-in ekipmanlarınızı atanabilir bir ön ayar düğmesi ve tek / çift ayak pedalı veya ifade pedalı için 2 giriş ile kontrol etmenizi sağlar. Birlikte verilen AmpliTube 4 Deluxe, 140'ın üzerinde ultra hassas gitar ve bas amfileri, kabinler, pedallar, mikrofonlar ve daha fazlasını içeren modeller sunar. AXE I / O ayrıca size özel olarak seçilmiş 10 adet T-RackS Singles ve Ableton Live 10 Lite sunar.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.