Istanbul Marketing Awards’dan Zuhal Müzik için 2 ödül!
"Yeni Satış Noktası Geliştirme" Gold Ödülü ve Tüm Kategorilerde Star Ödülü!

Zuhal Müzik, İstanbul Marketing Awards Kapsamında “Yeni Satış Noktası Geliştirme” Kategorisinde Gold Ödülü ve Tüm Kategorilerin Değerlendirilmesiyle Belirlenen ve Sadece En Prestijli Üç Projeye Verilen “Star Ödülü”ne Sahip Oldu.

 

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen “Yeni Nesil Sürdürülebilir Markalar” mottosuyla Avrupa’nın en iddialı pazarlama zirvesi olan İstanbul Marketing Summit, 24 konuşmacı ve 1500’den fazla sektör profesyonelini 9-10 Aralık’ta Zorlu PSM’de katılımcılara deneyimlerini interaktif olarak paylaşarak, katılımcıların öğrenmelerini, eğlenmelerini ve iş ağlarını genişletmelerini sağladı.

 

Etkinlik kapsamında, Türkiye'nin önemli ve önde gelen markalarının pazarlama süreçlerini dikkate alınarak verildiği 26 farklı kategoride ödül, Türkiye’nin en değerli pazarlama yöneticilerinin ve Brand Map Genel Yayın Yönetmeni Bülent Fidan’ın da juri başkanlığı yaptığı Istanbul Marketing Awards’ta sahiplerini buldu.
Zuhal Müzik, Zuhal Konsept Akasya projesi ile başvurmuş olduğu İstanbul Marketing Awards kapsamında “Yeni Satış Noktası Geliştirme” kategorisinde Gold Ödülü ve tüm kategorilerin değerlendirilerek, en prestijli üç projeye verildiği Star Ödülüne sahip oldu.

 

Emeklerimizin karşılığını alabildiğimizi görmek bizleri çok mutlu etti ve siz sevgili basın mensubu arkadaşlarımızla, tüm heyecanımızı ve mutluluğumuzu paylaşmak istedik.

Tüm desteğiniz için teşekkür ederiz…

 

 

ZUHAL KONSEPT AKASYA HAKKINDA

 

2019 yılının Ocak ayında sanatseverler ile buluşan ve 2.600 metrekarelik bir alana yayılan Zuhal Konsept Akasya, Zuhal Müzik'in Türkiye’de distribütörlüğünü üstlendiği Roland, AKAI, Steinway & Sons gibi dünyaca ünlü birçok markanın ürünlerini keşfetmenin ve deneyimlemenin en yeni adresi. Ayrıca bünyesinde bulunan Zuhal Performans’ta kayıt, prova, dans stüdyolarının, performans sahnesinin ve Zuhal Akademi bünyesinde enstrüman atölyelerinin de yer aldığı Türkiye’nin en büyük müzik kompleksi.

 

Ayrıcalıklı gitarları inceleyebileceğiniz Customshop ve kişiye özel hizmet veren Guitar Repair Bar’ın yanı sıra piyanoların sergilendiği Steinway & Sons Lounge da mağazanın çekim noktalarından. Eşi benzeri görülmemiş bir konsept mağaza deneyimi yaşamak üzere içerisinde müzik ve müziği besleyen diğer kültür ve sektörlere de yer vermektedir. Tamirane, Negatif Tattoo, Hipicon, Zeedog (Evcil Hayvan Aksesuarları), Kırmızı Kedi Kitabevi, Bobo - Coffee, Books & Vinyl, İmagineer Kids (Çocuk aktivite alanı ve oyuncaklar) ve Depo Dans (Dans dersleri) da yer alıyor. Distribütörlüğünü yaptığı ve satışı gerçekleştirdiği dünyaca ünlü markaların yanı sıra, üretimi Zuhal Müzik imzalı, tamamen çalınabilirliği göz önünde bulundurulan ve başlangıç segmentinde yer alan Kozmos markası da Akasya mağazasında.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.