Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
MPC X ve MPC Live Satın Almanın Tam Zamanı!
MPC X ve MPC Live Satın Almanın Tam Zamanı!
31 Temmuz 2018 tarihine kadar satın alacağınız MPC Live veya MPC X ürünlerine, MVP Loops kapsamındaki 5 farklı MPC Genişletme Paketi, Akai Professional’dan hediye!
Müzik üretim tarzınız ne olursa olsun, yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilmeniz için doğru prodüksiyon cihazları ve araçları ile çalışmanız gerekmektedir. İlham verici melodilerden, sert davul seslerine ve dudak uçuklatıcı baslara kadar geniş bir aralığa sahip MPC Genişletme Paketleri, yaratıcılığı ön planda tuttuğu ve titizlikle hazırlanmış Premium içerikler sunmaktadır. MPC Genişletme Paketleri sayesinde aklınızdaki fikri kıvılcımlandırabilir veya en yeni eserinizin son rötuşlarını tamamlayabilirsiniz! MPC Genişletme Paketleri; endüstri liderleri olan eleştirmenlerin beğenisini toplayan örneklerden seçilmiş özel içerikler ile müzik cephanenizi zenginleştirmeyi garanti eden geleneksel örnek müzik kütüphanelerinin kurulum zorluklarını da ortadan kaldırır.

1 Haziran 2018 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında satın alacağınız Akai Professional’ın ikonik MPC Live ve MPC X ürünleri ile MVP Loops kapsamındaki 5 MPC Genişletme Paketi HEDİYE! Peki, bu paketler arasında neler bulunuyor?

 
  • - Melodic Horizon
  • - Urban Roulette
  • - Sound Mob
  • - Hook City: Trap & Sound Edition
  • - Hook City: Trap & B Edition
 
Belirtilen tarihler arasında satın almış olduğunuz MPC X ve MPC Live ürünlerini buradan kayıt ettirerek, MPC Genişletme Paketlerini ücretsiz şekilde yükleyebilirsiniz.  www.akaipro.com/mpceuropeoffer

Akai Professional MPC X ve MPC Live Ürünlerini İncelemek İstiyorum.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.