Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
“Product Excellence Award” 2017 Yılın Ürünü Ödülü KAWAI GX-2'nin!
“Product Excellence Award” 2017 Yılın Ürünü Ödülü KAWAI GX-2'nin!
KAWAI GX-2 model kuyruklu piyano yılın en mükemmel ürünü ödülünün sahibi olması dışında hangi enstrümanlar listede yer alıyor?
Her yıl Music Inc. Magazine tarafından düzenlenen ve bu yıl 11.si gerçekleşen  “Product Excellence Award” 2017 ödül töreninde, yılın en mükemmel ürünü ödülünün sahibi KAWAİ GX-2 model kuyruklu piyano oldu.
 
Müzik endüstrisini geleneksel çizgilerinden çıkarıp, bu sektörü geliştirmeyi hedefleyen 10 farklı markanın ve 20 ürünün ödüllendirildiği törende, müzik dünyasının duayen isimleri de juri olarak oylarını kullandılar. Marka felsefelerini, duruşlarını ve ürünlerini inceleyerek siz de yıl boyunca oylarınızı kullanabilirsiniz!
 
KAWAI GX-2
Kawai markasının GX-2 model kuyruklu piyanosu tutarlı düzeyde profesyonel kalite sunarken, tüm KAWAI kuyruklu piyano modellerinde de olduğu gibi geliştirilmiş karbon fiber ve ABS Styran bileşiminden açığa çıkan ABS-Carbon teknolojisini kapsayan Millenium III Action özelliği içermektedir. Ödül törenindeki bir seçmen GX-2 için; "Akşam yemeğinden sonra yemekleri yıkamak dışında neredeyse her şeyi yapıyor." Diyerek, sezgisel ve kullanımı kolay olduğunu da belirtti.
KAWAI GX-2 Kuyruklu Piyanoyu İncelemek İçin Tıklayınız.
 
Ödüler Alan Diğer Enstrümanlar Arasında;
 
ROLI BLOCKS
Roli Blocks, müzik dünyasını herkese açan modüler bir müzik stüdyosu olarak hayatlarımıza girdi! Her bir Block, kişilerin basit fakat çok geniş bir yelpazede müzik oluşturmasına olanak tanıyan benzersiz özellikler sunmaktadır. Block’lar, herhangi bir bütçeye, beceri düzeyine ve müzik stiline uyan özelleştirilebilir kitler oluşturmak için birbirine bağlanabilmektedir. Roli Blocks sayesinde müzisyenler, manyetik konektörlerin bir tıklamasıyla müziklerini gittikleri her yere götürebiliyor. Bir juri üyesi, kullanıcıları "Sizinle birlikte çalışıyor ve sizinle birlikte büyüyor." diyerek, müzik yapmak için yeni bir yol getiren Blocks’ları "Harika düşünme ve kullanım için hazır" bir yenilik olarak tanımlıyor.
ROLI BLOCKS İncelemek İçin Tıklayınız.
 
ROLAND TD-50KV
Roland'ın TD-50KV ve TD-50K'nın kalbinde gelişmiş prizmatik ses modelleme özellikli bir ses modülü olan TD-50 bulunur. Bu tescilli teknoloji ile, kullanıcının çalım stilinin her öğesi çarpıcı doğruluk ve detay ile iletilir. TD-50'nin yeni çözünürlüklü ve hareketli zil seslerinin algılama yetenekleri ile birlikte çalışmasıyla, yüksek çözünürlüklü işleme, bir elektronik davul setinden duyulan en canlı, titreşimli ve etkileyici sesleri sunar. Bir juri üyesi TD-50KV için şunu söyledi; "Roland heyecan verici ve göze çarpan TD-50’de dahil olmak üzere V-Drum serisini geliştirmeye hız kesmeden devam ediyor."
ROLAND TD-50KV İncelemek İçin Tıklayınız.
 
FENDER AMERICAN PROFESSIONAL STRATOCASTER
Fender’in American Professional Stratocaster modellerinin çıtayı tekrardan yükselttiği için rakiplerine zor günler yaşatacakları konuşuldu! V-Mod single-coil manyetikleri, “Deep C” şeklindeki sap profili ve narrow-tail perdeleri sayesinde daha kolay çalım sağlayan American Pro Serisi, bir jüri üyesi tarafından; "Yıllar içinde en çok satan gitarlardan biridir ve kalitesi olağanüstü!" olarak betimlendi.
FENDER AMERICAN PROFESSIONAL Serisini Daha Yakından Tanımak İçin Tıklayınız.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.