Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Zuhal Uniq
Uniq AVM Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4C-9 Sarıyer / İstanbul
Zuhal Akasya
Akasya AVM Acıbadem Mh. Çeçen Sk. 1. Kat No: 425/426 Üsküdar / İstanbul
MÜZİK EĞİTİMİ
Zuhal Müzik bünyesinde size özel tasarlanan programlarla her branş dalında müzik eğitimi sunulmaktadır.
VİZYONUMUZ
Zuhal Eğitim; duyarlı, samimi, genç ve dinamik eğitim kadrosuyla, tüm katılımcılarının farklılıklarına saygılı, modern donanımlar ve doğru tasarlanmış programlarla, bireysel ya da birlikte, yeniliği teknolojiyi ve gelişmeyi hedefleyen, sürdürülebilir ve aktarılabilir bir müzik eğitim sistemini benimsemektedir.
DERSLİKLERİMİZ
DERSLİKLERİMİZ
Her tür enstrüman sesini en iyi şekilde yansıtan, rahat bir çalışma ortamı için uygun olarak tasarlanan dersliklerimiz akustiği ve donanımıyla keyifle çalışma imkanı sunmaktadır. Haftalık detaylı ve günlük olarak temizliği yapılan dersliklerimizde dersler aydınlık bir ortamda işlenir. Cam kapılarla diğer müzisyenlerle etkileşimi kolaylaştıran ve topluluk duygusunu teşvik eden açık bir atmosfer yaratır. Dershanemiz, mağazamızın içinde yer aldığından tüm dersler için gerekli ekipman desteği, gerektiğinde bakım ve tamir hizmeti sağlanmaktadır.
EĞİTMENLERİMİZ
EĞİTMENLERİMİZ

Eğitmenlerimizin her biri kendi alanlarında uzman ve müzik öğretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Olumlu, besleyici bir tutum ile öğrencileri motive ederken hedeflerine ulaşmak için öğrencilere ilham verirler.


Eğitmenlerimiz hakkında:

İlker Baliç (UNIQ & AKASYA)
Davul

İlker Baliç (1980, Sakarya), lise eğitimini 1999 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü'nde yapmasının ardından bankacılık üzerine yüksek lisans yaptı. Müziğe ortaokul yıllarında başlayan Baliç, Kadıköy Anadolu Lisesi'nde okurken kurdukları Kungfu grubuyla lise festivallerinde ve barlarda çaldı. 2000 yılında Gripin grubuna katıldı ardından 2006 yılında düzenlenen Rock'n Coke’da Vega ile birlikte sahne aldı. Emre Aydın'ın 2006 yılında piyasaya çıkan “Afili Yalnızlık” albümünde çaldı. Halen Gripin grubunun davulculuğunu yapmaktadır.


Kerem Sedef (AKASYA)
Davul

Kerem Sedef (1982, İstanbul), Müziğe lise yıllarında Popcorn grubunu kurarak başladı. Ayrıca babası olan Cevat Sedef'in müzik üzerindeki eşsiz tecrübeleriyle büyüyen Sedef, babasıyla aynı sahneyi paylaşma fırsatı da buldu. Daha önce; Julyen, Ayna, Gripin, Circus, Mehmet Erdem, Funkİstanbul, Sinan Erkoç, Model gibi isimler ve gruplar ile birlikte çalıştı. Bülent Güngör (UNIQ)
Davul

Bülent Güngör (1971, Ankara), müzik hayatına 1983 yılında bateri çalarak başladı. 1989 yılında ilk grubunu kurarak Ankara'da metal, rock, blues , pop tarzında birçok grupla çalışmalarını sürdürdü. Her biri Türkiye’de ve yurt dışında tanınmış metal ve metal core trash türlerinde gruplar olan Suicide, Cidespear, Arcane gruplarının kurucusudur. İstanbul'da kurduğu Türkçe sözlü metal müzik yapan KUL isimli grubu ile albüm çalışmalarını sürmekte olan Güngör, uzun yıllar boyu kazandığı tecrübelerini davulla ilgilenenlere, davulculuk ve teknisyenliği, danışmanlık ve davul öğretmenliği yaparak aktarmaktadır.


Tercan Şener (UNIQ & AKASYA)
Davul

Tercan Şener, 1999 yılında Los Angeles P.I.T Professionel ve Commercial bölümlerinden mezun olmuştur.Bu süreç içerisinde Billy Cobham, Vinnie Colaiuta, Terry Bozzio,Dennis Chambers, Chad Smith, Dave Lombardo, Ray Luzier ve Virgil Donati gibi dünyaca ünlü davulcularla çalışma fırsatı yakalamıştır.Yamaha Müzik Okulu ve Modern Müzik Akademisi eğitmenlik görevinin yanı sıra film ve dizi müzikleri yapmıştır.Teoman, Yavuz Çetin, Mad Madame, Ajan, Kerim Çaplı Band, Serdar Ateşer, Ari Barokas, Sunay Özgür,Tarkan Gözübüyük, Kaan Tangöze, Yakup Trana, Ender Akay, Tibet Ağırtan, Murat Net, Barlas, Serdar Öztop, Kemal Öğün, Antre ile çalışan Tercan Şener; çalışmalarına Buz grubu ile devam etmektedir. 


Demir Sert (UNIQ & AKASYA)
Elektrik, Akustik, Bas ve Klasik Gitar

Demir Sert  (1980, Ankara),  12 yaşında gitar çalmaya başladı. 14 yaşında ilk grubunu kurup ilk konserine çıktı. Lise ve üniversite hayatı boyunca çeşitli gruplarla sayısız konser ve programlar yapan Demir Sert, 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden mezun oldu. 2004 yılında askerlik görevinin ardından Sanrı isimli grubuyla müzik çalışmalarına devam etti. 2007 yılında müzik kariyerine solo olarak devam etme kararının ardından ilk albümü “Benim Çöplüğüm” 2011 yılında Ve Medya etiketiyle yayımlandı. Müzik çalışmalarının yanı sıra özel gitar dersleri de veren Demir Sert, bir yandan da yeni albüm hazırlıklarına devam etmektedir.


İhsan Özmen (UNIQ & AKASYA)
Elektrik, Akustik, Bas, Klasik ve Perdesiz Gitar

İhsan Özmen (1985, Ankara), lise yıllarında gitar çalmaya başladı. 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü yetenek sınavında başarılı olarak Gitar Ana Sanat Dalı'nda lisans eğitimi almaya hak kazandı. 2010 yılında müzik bölümü birincisi olarak mezun olduktan sonra aynı üniversitede 1 yıl süreyle Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlayarak öğretmenlik sertifikası aldı. Akademik eğitim hayatı boyunca gitar derslerinin yanı sıra armoni, müzik tarihi ve solfej eğitimi aldı. Klasik, pop, rock gibi çeşitli müzik tarzlarında birçok etkinlikte farklı gruplarla sahne alıp, üniversite bünyesinde çeşitli tiyatro oyunları ve kısa film projeleri için müzikler besteledi. Çeşitli kurumlarda gitar eğitmenliği yapan İhsan Özmen, eğitmenlik hayatına Zuhal Müzik bünyesinde devam etmekte ve kendi grubu ile sahne çalışmaları yapmaktadır.


Erdem Karaman (UNIQ & AKASYA)
Elektrik, Akustik, Bas ve Klasik Gitar

Erdem Karaman (1982, İstanbul), müziğe lise yıllarında akustik gitar çalarak başladı. 2000-2005 yılları arasında Bursa ve İstanbul'da birçok farklı sahne projesinde yer aldıktan sonra 2006 yılında Modern Müzik Akademisi (MMA) Gitar Bölümü'ne burslu olarak katıldı. Akademi sonrasında reklam ve kısa metrajlı film müziği çalışmalarına ağırlık verdi. Elektrik gitar mekaniği, müzik teorisi ve deşifre konularındaki deneyimlerini verdiği özel derslerle paylaşan Erdem Karaman, halen Murat İlkan (Ex. Pentagram aka Mezarkabul)'ın solo projesinde gitarist olarak yer almaktadır.


Cem Konuk (UNIQ)
Bas Gitar, Kontrbas ve Piyano

Berklee Collee of Music, Professional Music bölümünü bitiren Cem Konuk; Anthony Vitti, Dave Buda ile bas gitar, Erdal Akyol, Volkan Hürsever ile kontrbas çalışmalarında bulunmuştur. Ünlü rock gitaristi John Finn, besteci Mehmet Ali Sanlıkol, David Clark, Şevket Akıncı, The Free Licks, Redrum, Five Men Funk, Sattas, İmre Hai, Yansımalar, Jack in Black,Tango Orchestra La Ideal, Boston European Jazz Ensemble gibi daha bir çok müzisyen ve grupla sahne performansları yanı sıra konser ve stüdyo çalışmaları devam etmektedir. Bas gitar, kontrbas, gitar, piyano, armoni, solfej, grup çalışması dersleri vermektedir.


Emek Uysal (UNIQ)
Elektrik, Akustik Gitar ve Şan

Emek Uysal (1974, İstanbul) müzik eğitimine 1974 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuar' ında başlamıştır.Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi' nde elektro gitar ve şan eğitimi aldıktan sonra eğitmine Pera Güzel Sanatlar'da devam etmiştir. TRT, Star TV gibi bir çok televizyon kanalında gitarist ve şarkıcı olarak katılım göstermiştir.AKM ve çeşitli üniversitelerin düzenlediği konserlere katılmış, yurt içi ve yurt dışı festivallerde yabancı müzisyenlerle gerek gitarist gerek vokalist olarak çalışma fırsatı elde etmiştir.Türkiye müzik okullarının yanı sıra yurt dışındaki müzik okullarına da öğrenci hazırlayan sanatçı şu anda Türk müziği ve yıllarca eğitimini aldığı Batı müziğini birleştirmeye yönelik deneysel çalışmalarına devam etmektedir. 

 

İlker Tekbaşaran (UNIQ)
Piyano

İlker Tekbaşaran (1982), eğitimine Işıl Alkan'dan piyano dersleri alarak başladı. Ardından eğitimine İzmir Devlet Opera ve Balesi'nde devam etti. Burada Kumru Canku ile şan, Fehamettin Özgüç ile kulak eğitimi ve müzik teorisi,
Ali Hoca ile piyano çalıştı.Sonrasında opera kadrosuna geçti ve bu sırada özel piyano dersleri vermeye başladı. Devlet Opera ve Balesi bünyesinde Carl Off'un ünlü eseri Carmina Burana ile beş yıl boyunca sahne aldı.
2005 yılında progesif rock grubu Disenchant'a katıldı ve Minds Corrupted adlı almü kaydetti, bir çok festivalde sahne aldı. Halen müzik teknolojisi, kompozisyon ve teori çalışmalarına devam etmektedir.


Bilge Günaydın (UNIQ)
Piyano

Bilge Günaydın (1989, İstanbul), İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı piyano bölümü eğitimini 2007'de tamamladı. 24. ve 25. Uluslararası Akbank Caz Festivali'nde İstanbul Gençlik Caz Orkestrası'nda ve aynı orkestranın Nicholas Payton ile olan konserinde piyanist olarak yer aldı. Big Band için bestelediği kompozisyonlar aynı orkestra tarafından seslendirildi. Uluslararası müzik örgütü JMI2’nin davetiyle tam burslu olarak, Norveç'te gerçekleşen 2015 Norway Jazz Improvisation Camp'e katıldı. Piano Trio olarak, kendi kompozisyonlarını ve standart düzenlemelerini Nardis, Zorlu Center PSM gibi mekânlarda sahneledi. Müzik eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi Caz Akademisi'nde devam etmekte olan Bilge Günaydın, çalışmalarına ve piyano eğitmenliğine devam etmektedir.


Özden Çairli (UNIQ)
Piyano

Özden Çairli (1976, İzmir),  2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano Ana Sanat dalını bitirdi. Değerli müzisyenlerin masterclass çalışmalarına katılarak, onlarla çalışma imkânı buldu. 2001-2002 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü'nde Yardımcı Piyano Öğretim Görevlisi ve Piyano Akordörü Öğretim Görevlisi olarak bulundu. Birçok tiyatro ve reklam filminin müziklerini yapan Özden Çairli, halen Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Musikisi Konservatuarı’nda Yüksek Lisans Tez öğrencisidir.Ege Oduncular Can (UNIQ & AKASYA)
Piyano, Flüt 

Ege Oduncular Can (1996, İzmir),  eğitimine Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi' nde başlayıp, 2015-2016 yılları arasında Prayner Conservatory Music and Drama Art bölümünde devam etmiştir.Yer aldığı projeler ve kazandığı burslar içerisinde 2015 International Flute Organization, 2013 - 2015 EU Comenius Project bulunmaktadır. Farklı okullarda okul öncesi müzik, orff dersleri,piyano dersleri ve flüt dersleriyle özel olarak eğitmenlik kariyerine devam eden Ege Oduncular Can, 2016 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi' nde eğitimine devam etmektedir.


İrem Ezgimen (AKASYA)
Piyano 

İrem Ezgimen (1986, İstanbul),  Müzisyen bir ailenin 4. kuşağını temsil etmektedir. Küçük yaşta müziğe olan ilgisi aile bireylerinin dikkatini çekmiş ve piyano eğitimine başlamıştır. 1993 Yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Ana Sanat Dalında öğrenimine başlamış, okul içerisinde ve dışında solfej ve piyano dersleri vermiştir. Bir çok ekiple beraber sahnede solist olarak yer almış, Aynı zamanda Maltepe Üniversitesi Radyo - Tv Programcılığı bölümünde okumuştur. Number One Fm, Radyo Klas, İstanbul Fm ve Radyo Mega'da Genel Yayın Yönetmeni Asistanlığı ve Radyo Programcısı olarak görev almış, son olarak Avrupa Müzik bünyesinde "Dijital Medyalar" yöneticiliği ve Radyo Programcılığı yapmıştır. Şuanda da Dikkat Müzik'te de röportaj yazarı olarak çalışmaktadır ve Piyano, solfej, armoni dersleri vermektedir.Satenay Paksoy (AKASYA)
Piyano, Kontrbas 

Satenay Paksoy (1993, İstanbul), Küçük yaşlarda  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı kontrbas bölümünde başladığı eğitimine Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde Kontrbas ve piyano ana sanat dallarında devam etti. Ardından  Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı lisans eğitimine başladı. Piyano ve kontrbas alanlarında eğitimini sürdürdü.  
Filmso ve İstanbul Gençlik Orkestrası’nda kontrbas sanatçısı olarak uzun yıllar görev yaptı. Halen birçok sanat kurumunda piyano, kontrbas ve şan dersleri vermektedir.


Burak Altuner (UNIQ)

Saksafon

Burak Altuner (1988) Müziğe ilkokul yıllarında piyano çalarak başladı. 2010 senesinde Bilgi Üniversitesi Müzik bölümüne tam bursla kabul edildi. Burada çalışmalarını kompozisyon, müzik teorisi ve müzik teknolojileri üzerine yoğunlaştırdı. Aynı yıllarda Serhan Erkol ile saksafon çalıştı ve çeşitli gruplarla sahne aldı. Birçok festival ve konserde prodüksyon sorumlusu olarak da görev alan Burak Altuner bestecilik ve saksafon çalışmalarına devam etmektedir.Çağdaş Engin (UNIQ)
Saksafon, Klarnet

Çağdaş Engin, 2001 yılında başladığı müzik hayatına ilk olarak Trakya Ünversitesi Devlet Konservatuarı ve akabinde Hacettepe Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda devam etmiştir. 2010 yılında kabul olduğu Ecole Normalede Musique de Paris'ten A l'unamitie du Jury mansiyonu ile yorumculuk diploması almıştır.2005 yılında düzenlenen Bulgaristan 2. Uluslararası Genç Virtüözler yarışmasında mansiyon ödülü, 2006 yılı Bükreş Juennesses Musicales International Music Competition etkinliğinde özel ödül kazanmıştır. 2007 Edirne 10. Uluslararası Genç Müzisyenler Klasik Yarışması'nda 1. lik ödülü kazandı. Türkiye'de ve yurt dışında çeşitli oda müziği topluluklarında ve orkestralarda görev alan Çağdaş Engin, aktif sanat hayatına İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda eğitim görevlisi, Tekfen Filarmoni Orkestrası'nda Klarnet Sanatçısı ve İstanbul Klarnet Korosu'nda konzertmeisterlik yaparak devam etmektedir.


Mustafa Sarıoğlu (UNIQ & AKASYA)
Süpervisorluk ve Disckjokeylik

Mustafa Sarıoğlu (1984, İstanbul), küçük yaşlarda başlayan müziğe olan merakını ilerleyen yıllarda teknoloji merakıyla birleştirdi. 1999 yılında arşivlemeye başladığı elektronik müzik seçkileri onu 2002 yılında ilk DJ performansını yaptığı güne kadar taşıdı. O günden bugüne çok sayıda performans sergileyen Mustafa Sarıoğlu, 2009 yılında Türkiye'nin ilk jenerasyon DJ'lerinden kurulu bir jüri tarafından Radyo Boğaziçi’nin ‘’Battle of DJ’s’’ organizasyonunda yılın birincisi seçildi. 2013 yılında SAE İnstitue İstanbul’dan ses mühendisliği diplomasını aldıktan sonra, 2014 Eylül ayından itibaren SAE İnstitue İstanbul bünyesinde hem Süpervisorluk hem de Performans DJ bölümünde giriş seviyesi ve ileri seviye yazılım temmelli (Traktor, Serato, Ableton) disckjokeylik dersleri vermeye devam etti.


Yonca Yasemin Özçelik (UNIQ)
Keman ve Piyano

Yonca Yasemin Özçelik (1992, İstanbul), müzik eğiimine 1998 yılında Mehmet Taşpınar ile solfej ve mandolin dersleriyle başlamıştır. 2000 yılında keman eğitimine devam etmiştir.2006 yılında Zeki Müren Güzel Sanatlar lisesini kazanmıştır.Çağrı Şen ile orkestra ve armoni, Oya Yadsıman Dinçer ile piyano, Ahmet Zekai Evin ile keman dersleri yapmıştır.2010 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuar orkestrasında ve Pera Güzel Sanatlar Orkestrasında görev almıştır. Nail Yavuzoğlu ve Sadık Uğraş Durmuş ile müzik teorisi ve solfej çalışmıştır.Şefika Şehvar Beşiroğlu, Songül Karahasanoğlu ve Belma Oğuz Kürdişoğlu ile bölüm derslerini, Zeynep Gonca Girgin ile bitirm çalışmasını hazırlayarak mezun olmuştur. 2014 yılında YTÜ Pedagojik Formasyon Eğitim sertifikasını almaya hak kazanmıştır. 2012 yılından bu yana keman, piyano, müzik teorisi ve solfej dersleri vermektedir.


Handan Karaman (AKASYA)
Keman ve Piyano

Handan Karaman (1990, İstanbul), müzik eğitimine 2003 yılında Sait Demirkol ile başladı. Ardından Prof. Cemalettin Göbelez ile eğitimine devam ettikten sonra 2009 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü'nü kazandı. Burada keman çalışmalarına Aida Boydağ, İdil Küçükdoğan, Zeynep Karaçal ve İmge Tilif ile devam ederken, orkestra çalışmalarına Andres Rodrigo Lopez, piyano çalışmalarına Prof. Dr. Lale Feridunoğlu ve solfej derslerine de David Walters ile devam etti. Keman, piyano ve solfej alanında eğitimini tamamlayarak mezun olan Handan Karaman, 2015 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi'nde Pedagojik Formasyon’unu tamamladı. Öğrenim yıllarından itibaren 4 yaş üstü öğrencilere keman ve piyano dersleri veren Karaman, günümüzde de keman ve piyano dersleri vermeye devam etmektedir.


Gustavo Adrian Guilarte Gonzalez (UNIQ & AKASYA)
Perküsyon

Gustavo Adrian Guilarte Gonzalez (1971, Küba), sanatçı bir ailenin ferdi olarak çok küçük yaşlarda müzik ve dansla tanıştı. Önce konservatuar, ardından Profecional Para La Musica Feliz Varela’da aldığı eğitimi tamamladıktan sonra profesyonel perküsyon sanatçısı unvanını aldı. 21 senelik profesyonel müzik hayatı süresince başta Amerika ve Latin Amerika'nın dünyaca ünlü orkestraları, Pedro Calvo y La Nueva Juisticia, Isaac Delgado, Pupi y Los que son son, La Charanga Latina y Demás olmak üzere birçok ünlü orkestrada çalıştı. Kendine ait Latin Orkestrası ile uzun yıllar Porto Riko, Küba, Çin Halk Cumhuriyeti, Yunanistan, İrlanda ve Rusya'da sayısız performanslar gerçekleştirdi. Şuan Türkiye’de ünlü sanatçıların orkestralarında perküsyonist olarak çalışmakta, özel organizasyonlarda Dj-perküsyon show'lar gerçekleştirmekte ve aynı zamanda kendi orkestrası Cafe Cubano ile %100 Cuban & Latin performanslar gerçekleştirmektedir. 

SIKÇA SORULAN SORULAR
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.