Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Roland GO:MIXER Cep Telefonu ile Nasıl Kaliteli Kayıt Yapılır?
Roland GO:MIXER   Cep Telefonu ile Nasıl Kaliteli Kayıt Yapılır?
Sosyal medyadaki performans videolarınız ve canlı yayınlarınız için en iyi ses kayıt çözümü: Roland GO:MIXER!

Günümüz akıllı telefonlarının harika görüntü kalitesi sayesinde, müzik performanslarınızı ve diğer içeriklerinizi yakalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fakat videolarınızı çekmekteki bu kolaylığın aksine, videonuzla birlikte kaliteli bir ses veya müziğinizi kaydetmek için çok fazla ekstra işe gereksinim duyuyorduz değil mi? İşte size akıllı telefonlarınız ile çekeceğiniz videolarınız için harika bir ipucu! Roland’ın yeni GO: MIXER ile bir mikrofon ve enstrümanı bağlayabilir, canlı mixler yapabilir ve videonuza gerçek zamanlı olarak kristal netliğinde bir ses kaydedebilirsiniz.

 

GO:MIXER'ı Las Vegas'ta CES(Tüketici Elektroniği Fuarı) 2017'de Roland tarafından tanıtıldı ve bu gösteri boyunca birden fazla "En İyi CES" ödülüne sahip oldu. Bu kullanışlı cihaz, videolarınız için harika içeriği çabucak üretmeyi çok daha kolay bir hale getiriyor.
 Daha İyi Ses İçin Basit Bir Çözüm

 

GO: MIXER, dahili bir kablo aracılığıyla iOS veya Android akıllı telefonunuza bağlayabilirsiniz. Sesin dijital olarak aktarılmasıyla, telefonun dahili mono mikrofonunu veya analog line girişi özelliğini kullanarak, büyük bir yenilik getiren stereo sesi videolarınıza sağlayabilmektedir. Kaliteli sesi doğrudan videonuza çekerek, ses kanallarını harici ekipmanlar ile kaydetmek ve hepsini bir video düzenleyicide senkronize etmek zorunda kalmadan, zaman kaybınızı ve işin zorluğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

 

GO: MIXER’i kutusundan çıkardığınızda kullanıma direk olarak hazırdır, hemen telefonunuza takıp çekim alanınıza gidebilirsiniz. Telefon bağlantınızda herhangi bir özel sürücüye ihtiyacı yoktur. Kamera uygulamanızı açmanız ve çekime başlamanız yeterlidir! Şunuda ekleyebiliriz ki, ultra kompakt boyutu ile GO: MIXER'ı daima yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz yerde anında kayıt yapabilirsiniz.


                                  
                                 
Roland GO: MIXER ultra taşınabilir ve kullanımı kolaydır.
 


Bir Mikrofon ve Birden Çok Enstrüman Bağlayın

 

GO: MIXER birden fazla cihaz bağlantısını destekler. Bir vokal mikrofonu, gitar / bas gitar, stereo klavye ve iki stereo line çıkışlı cihazlarınız (müzik çalarlar, davul makineleri, vb.) için sağlanan girişler yoluyla beş ses kaynağını bir araya getirebilirsiniz. Üzerindeki kontrol düğmeleri sayesinde mikrofon veya bağlı olan enstrümanlarınız için kolayca elle seslerinizin seviyelerini ayarlayabilirsiniz. Sahip olduğu stereo çıkışı sayesinde bir kulaklık veya harici amfi sistemine bağlayarak kendinize monitör oluşturabilir ve bu monitörünüzün ses seviyesini ortasındaki kullanışlı kontrol düğmesiyle ayarlayabilirsiniz.

 

GO: MIXER'in girişlerinden bir tanesi Center Cancel fonksiyonuyla donatılmıştır. Bir orjinal şarkı çaldığınızda ana vokalin ses seviyesini düşürür ve şarkı boyunca karaoke tarzı parçalar oluşturmanızı sağlayarak, favori ünlü şarkılarınıza kendi yorumunuzla videolar çekebilmenizi sağlayabilmektedir.


                                
GO: MIXER’in dört tarafının tümünde bağlantıları vardır.

                                                     
                           GO: MIXER, iOS ve Android cihazlarına bağlanmak için kablolar ile birlikte gelir.                                      

 

 

Hızlı-Kaliteli İçerik Oluşturun

 

YouTube, Facebook ve diğer sosyal medya kanallarında videolarınızın yüksek beğeni alması, vlog'lar, eğitim videoları, ürün yorumlarınız ve diğer web içeriklerinizde yüksek izlenim için iyi bir ses kalitesi sunmak artık neredeyse bir zorunluluktur. GO:MIXER size bu zorunlulukta harika bir çözüm sunarak, işinizi çok kolaylaştıracaktır.

 

Bu süper-cool ekipmanın detaylı özellikleri ve fiyatı için GO:MIXER ürün sayfasını ziyaret edin.
 

 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.