Siz Seçin, Biz Yenileyelim!
Siz Seçin, Biz Yenileyelim!
Eski dijital piyanonuzu 1500 TL'ye kadar alıyoruz, son teknoloji Roland HP / LX / RG ve GP serisi piyanonuzu kampanyalı fiyatlarla evinize getiriyoruz!

Piyano almak aslında bir yatırımdır ve piyanoya yeni başlarken hepimizin kafasında bir çok soru işareti olabilmektedir. Hangi model benim için daha uygun, hangi model daha iyi gibi bir çok ürün ile ilgili soruların yanında aynı zamanda acaba piyano çalmaya devam edebilecek miyim ya da çocuğum piyano çalmaya devam edecek mi sorusu da piyano seçimini oldukça etkilemektedir. Genellikle bir çoğumuz tam emin olamayıp başlangıç için idare edebilecek, uygun fiyatlı bir dijital piyano seçeriz. Daha sonra belli bir seviyede piyano çalmaya başlayan kullanıcı için ilk aldığı piyano artık ihtiyaçlarına ve daha fazla gelişimine cevap veremez hale gelir. İlerlemek için özellikleri yetmeyen ya da artık tuşesi, ses kalitesi tatmin etmeyen piyano kullanıcıyı mutsuz eder. Yeni piyano almak isteseniz bile eskisini ne yapacağınızı bilemezsiniz. Satmak isteseniz ya da hediye etmek isteseniz nasıl taşıyacaksınız?
 
İşte biz de tam burada size çok iyi bir teklif ile geliyoruz ve artık sizin ihtiyaçlarınızı karşılamayan eski piyanonuzu alıyoruz ve uzun yıllar kullanabileceğiniz, üstün özellikleri ile piyano yeteneklerinizi geliştirecek, harika sesi ve gerçekçi tuşesi ile sizi mutlu ve motive edecek, uzun yıllardır dünyanın en iyi dijital piyanolarını üreten Roland marka piyanonuzu evinize kadar getiriyoruz.
 
Kampanya Koşulları

 

  • -Kampanya dahilinde olan modeller : Roland HPi-50 / HP504 / HP508 / HP603 / HP605 / RG-3F / LX-7 / LX-17 / GP607
  • -Eski piyanoların geri alımında, alınacak olan piyanonun çalışır durumda olması gereklidir.
  • -Eski piyanonun geri alımında belirlenecek olan bedel; piyanonun markası-modeli-üretim yılı ve kondisyon(çizik-vuruk) koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
  • -Bu kampanya 4 Ağustos 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • -Bu kampanya sadece Zuhal mağazalarında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.


Bu fırsatı kaçırma ve gerçek piyano deneyimini evine taşı…
 
Son teknoloji Roland Dijital Piyanolar hakkında detaylı bilgi almak için mağazalarımızı arayabilir ya da sitemizden incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
 

 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.