Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Roland Yeni Ürünlerini Tanıtmaya Başladı
Roland Yeni Ürünlerini Tanıtmaya  Başladı
Performansınıza elektronik davul ve perküsyon sesleri eklemenin en kolay yolu yeni SPD::ONE davul padleri!

Performansınıza elektronik davul ve perküsyon sesleri eklemenin en kolay yolu yeni SPD::ONE davul padleri! Müzisyenlerin özgün elektronik seslerini performanslarına ekleyebileceği yeni model pad SPD::ONE serisine dolgun trampetler, keskin handclapler, elektronik cowbeller ve daha fazlasının dahil olduğu 22 gerçekçi perküsyon seslerine ek olarak kendinize ait ses dosyalarını da aktarabilirsiniz. Pille ve AC adaptörle çalışan bu muhteşem padleri yere, masaüstüne koyarak veya ürünle birlikte gelen aparatıyla herhangi bir sehpaya ya da davul setine bağlayarak kullanabilirsiniz.

 

SPD::ONE ELECTRO

 

 

Performansınıza Elektronik Davul Sesleri Eklemenin En Kolay Yolu
 

Roland SPD::ONE ELECTRO müzisyenlerin özgün elektronik seslerin performanslarına ekleyebileceği yeni model bir dijital perküsyon pad’idir. Dolu trampetler, keskin handclapler, elektronik cowbeller ve daha fazlasının dahil olduğu 22 gerçekçi perküsyon seslerine ek olarak kendinize ait orijinal ses dosyalarınızı 12 dahili ses bankasından birine aktarabilirsiniz. Kullanmaya hazır olduğunuzda SPD::ELECTRO’ın dayanıklı ve hassas pad’ini bagetler, el veya ayakla çalabilir, kullanımı kolay kontrollerle tetikleyici eşik ayarlarını rahatça yapabilirsiniz.

 

Pille veya AC adaptörle çalışan portatif SPD::ONE ELECTRO’ı yere, masaüstüne koyarak veya ürünle beraber gelen aparatıyla herhangi bir sehpaya veya davul setine asarak kullanabilirsiniz. Kullanımı, teknik bilgisi olmayan biri için bile basit; kontrol paneli üzerindeki 4 düğmeyle sesi, seviyesini, dengesini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Davulcu, perküsyonist, gitarist, DJ ya da vokalist olmanız fark etmez; SPD::ONE ELECTRO ses paletinizi genişletmek ve performanslarınızı canlandırmak için basit ve esnek bir seçimdir.

 

 

  

SPD::ONE KICK 

Ayakla Çalmanız için Özel Seçilmiş Kick ve Stomp Box Sesleri
 

SPD::ONE KICK, çeşitli kick davulları ve stomp box sesleri de dahil olmak üzere 22 iç ses içerir, bu da SPD::ONE serisini ayakla çalmak için ideal bir ped haline geliyor. Solo gitar ya da cajon performanslarına -on the floor- kalıpları eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yerleşik seslerin çeşitliliği ve anlık ton ve efekt ayarı sadece iki düğme kullanılarak yapılabildiğinden, setleriniz ilerledikçe şarkıların arasındaki sesi değiştirebilirsiniz. Yalnız performanslarla sınırlı değildir; Davulcular ve DJ'ler dahil hemen hemen her müzisyen, SPD::ONE KICK ile anında kick seslerine erişebilir.

 

  

SPD::ONE PERCUSSION
 


Shaker’dan Timpani’ye; Çantanıza Sığdıramayacağınız Enstrümanları Sahneye Taşıyın
 

Her müzisyen kendine özgüdür ve enstrümanlarınızın sizin yaratıcılığınızı ve performans stilinizi desteklemesi, yansıtması gerekir. SPD::ONE KICK sizi özgür bırakır; bu kompakt dijital perküsyon pad’ini ister bagetle, ister elinizle, hatta isterseniz ayağınızla çalın. Dahası, ürünün yan tarafındaki iki adet kontrol düğmesiyle saniyeler içinde hassasiyet ve tetikleyici eşik ayarlarını yapın. Davulcular ve perküsyonistler yüzey dayanıklılığına ve doğal sekmeye bayılacak, gitaristler güvenle “birleri” basacak ve hemen her müzisyen -gecenin sonundaki şişmiş ve işlemez hale gelmiş el ve parmak korkusundan uzak- seslerini çalabilecekler.

 

 
 

SPD::ONE WAV PAD

 

Kendi Örnekleme Sesleriniz, Altyapı Kanallarınız ve Klik Kanallarınız—Hepsi Avucunuz İçerisinde

 

SPD::ONE WAV PAD'in kullanımı basit olmasına ek olarak ciddi yaratıcı kurulumları da destekler. Üç ayrı ses dosyası bir arada katmanlanabilir ve böylece tek bir vuruşla aynı anda üç ses elde edebilirsiniz. Derin bir 808 kick sesini alkış ve vokal dizilimiyle birlikte duyduğunuzu hayal edin - bu özgün katmanlama özelliği sonsuz ihtimaller sunar. Hatta farklı tuşe seviyeleriyle farklı sesleri tetikleyebilirsiniz. Örneğin, hi-hat seslerini çalarkan hafif bir vuruşla kapalı hi-hat ve sert bir vuruşla açık hi-hat çalmak gibi. SPD::ONE WAV PAD hayret verici becerikliliğiyle çalımı çocuk oyuncağı haline getirir.

 

 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.