ROLI'den Yeni Bir Yazılım; Cypher2!
ROLI'den Yeni Bir Yazılım; Cypher2!
ROLI ve FXpansion'ın yeni premium yazılım synth’i Cypher2 ile keşfedilmemiş, geniş ufuklara yolculuk sunuyor!
ROLI'nin 2018 için en heyecan verici yeni yazılım ürünü olan Cypher2’ya artık sahip olabilirsiniz! Cypher2, bir son teknoloji synth(sentezleyici) ve ses tasarım aracıdır. Aşağıdaki tüm bilgileri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Neden heyecanlandığımızı göreceksiniz!

Cypher2'nin bir “Lite" versiyonu olan Cypher2 Player'ın mevcut ve gelecekte çıkacak tüm BLOCK ve Seaboard'larla birlikte sunulacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yazılım paketinin en değerli bileşeni olan Cypher2, şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş MPE synth’i olup, MPE synthesizer'larının büyüyen şöhretine önemli bir katkıdır.

FXpansion ve ROLI ekibi, neredeyse sonsuzluğun kapısını aralayan yönlerdeki sesleri kontrol etmenize izin veren yüksek güce sahip bir masaüstü enstrümanı yaratmak için DCAM Synth Squad'ın Strobe2 ve Cypher'in en iyi özelliklerine sahip! Ayrıca çok çeşitli, etkileyici ön ayarların ve geniş kapsamlı gelişmiş ses tasarım araçlarına sahip olan Cypher2, her performansa seste gerçek bir macera katıyor.

Cypher2 şu anda www.fxpansion.com üzerinden 199 $ indirilebilirken, Seaboard ve BLOCKS içerik oluşturucuları için sadece 79 $ 'lık özel bir indirim fiyatıyla satın alınabilir. Seaboard ve BLOCKS içerik oluşturucuları, indirim linklerine MyROLI hesapları üzerinden erişebilirler. (Sayfanın devamında nasıl bulunacağını öğrenebilirsiniz.)

5 boyutlu dokunuşu daha önce hiç olmadığı kadar keşfetmek için Seaboard veya BLOCKS’larınızı Cypher2'ye bağlayın ve Cypher2'nin TransMod sistemi ile tüm parametrelere 5D ifadesi atayın veya MIDI Polifonik İfadesi (MPE) ve aşamalı adım-sıralayıcı ile sonsuz olarak gelişen melodiler yaratın!

Ayrıca, bir yazılım synth’i ile dünyanın en büyük MPE sesleri yelpazesi ile müzik prodüksiyonu yapabilmeniz için 500'den fazla 5D ön ayarı bulunmaktadır. Seaboard RISE 49'da gerçekleştirilen bu etkileyici seslerin bir kısmını dinlemek için:

 

Toplamda 1300'den fazla çeşitli ve heyecan verici ses (hem 5D, hem de 2D ön ayarlar dahil), Cypher2 için deneyimli FXpansion ve ROLI ses tasarımcıları tarafından titizlikle hazırlanmıştır. PD Antarctica Ice Sweep 5D gibi atmosferik ve keskin seslere sahip elektronik alt yapılardan, WI Harmonica 5D gibi akustik enstrümanların diğer dünyadaki yorumlarına kadar keşfedilecek bir evren bulunuyor.

FXpansion ekibinin kurucusu ve ROLI'de VP mühendisi olan Angus Hewlett, “Bu proje, FXpansion ekibi ve ROLI'nin kıdemli ses tasarımcıları için gerçek bir sevgi emeği” diyor. 

ROLI Songmaker Kit ile gerçekleştirilen Cypher2’nin ön ayarlarının daha fazlasını aşağıdaki video ile gözden geçirebilirsiniz:

 

Cypher2, bağımsız bir masaüstü uygulaması olarak veya favori DAW’larınza bir eklenti aracı olarak kullanılabilir. Hem standart MIDI kontrolörleri, hem de MIDI Polifonik İfade (MPE) özellikli cihazlar ile uyumludur. 

www.fxpansion.com'dan indirebileceğiniz Cypher2'nin diğer özelliklerini keşfedebilir veya genel tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

 

Cypher2 yazılımını nasıl yükleyebilirim?

ROLI Seaboard ve BLOCKS içerik oluşturucuları, benzersiz Cypher2 indirim bağlantısını MyROLI hesabınıza giriş yaparak veya 'Cypher2 % 60 indirim' bölümünde yer alan bağlantıyı seçerek bulabilirsiniz. Bu sizi Cypher2'yi indirimli olarak satın alabileceğiniz FXpansion mağazasına götürecektir.

ROLI Seaboard dünyasını keşfetmek için tıklayınız.

ROLI BLOCKS dünyasını keşfetmek için tıklayınız.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.