Sömestr Tatilinde KinderDans Zuhal Akasya'da!
Sömestr Tatilinde KinderDans Zuhal Akasya'da!
Zeynep Arkök ve Şenay Yaşar'ın eğitmenliğinde gerçekleşecek KinderDans atölyesini kaçırmayın!

KinderDans Atölyesi

Müzik, dans, hikaye ve hareketin birleşiminden ortaya çıkan bu yaratıı atölyede; İngilizce şarkılar, doğaçlama sesler, hayvan sesleri ve enstrümanlar eşliğinde, Zeynep Arkök'ün Yaratıcı Dans dersleri ve Şenay Yaşar'ın Kindermusik derslerinin birleştiği Sömestr özel atölyesini kaçırmayın! 25 Ocak 2018 - 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Perşembe ve Pazar günleri Zuhal Akasya'da gerçekleşecektir ve 3-6 yaş ve 7-12 yaş grubundaki çocuklara yönelik bir atölyedir. 

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyonlarınız İçin: (0216) 510 28 06
 

ZEYNEP ARKÖK KİMDİR?

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi Bale bölümü lisans mezunu olan Arkök; İstanbul Devlet Opera Ve Balesi, Turkuaz Modern Dans Topluluğu ve kurucularından olduğu Dans Fabrikası’nda profesyonel dansçı olarak görev yaptı. Bu süreçte, Aydın Teker, Aysun Aslan, Ashley Page, Geyvan McMillan, Selçuk Borak, Dilek Evgin, Prof. Şebnem Selışık Aksan gibi koreografların eserlerinde ve bir çok festival ve bienalde yer aldı. Dans hayatının yanında 1995’ten bu yana, defile, reklam filmleri, lansman etkinliği gibi çeşitli organizasyonlarda koreograf, organizasyon danışmanı ve sahne koordinatörü olarak çalışmalarına devam eden Arkök, İstanbul Fashion Lab, İstanbul Fashion Days, İstanbul Fashion Week organizasyonlarında danışman ve koreograf olarak yer alarak, yurt içi – yurt dışı defile ve organizasyonlarda danışmanlık ve koreografi hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca, Skinner Releasing (Gaby Agis-Mary Clare McKenna), 5 Ritim (Alexa Rani Schmid) dans tekniği atölyelerine katılarak doğaçlama ve beden farkındalığı çalışmalarını da sürdürmektedir. 2002 – 2006 yılları arasında Goethe Enstitüsü ve Özel Alev Okulları’nda çocuklar için Yaratıcı Hareket ve Dans dersleri veren Zeynep Arkök’ün, “Çocuklarla Yaratıcı Dans Atölyeleri” yeni katılımcıları ile öğrenmeye ve keşfetmeye devam ediyor.

ŞENAY YAŞAR KİMDİR?

1985 yılında İstanbul’da doğdu. Lisede grafik sanatlar bölümünü bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf ve Video Bölümünü kazandı. Halen Yıldız teknik pedagojik formasyon derslerine devam etmektedir. Üniversiteye Türkiye’de devam ederken eğitimini dondurup 9 ay Londra’ya gitti. Çocuklarla çalışma fırsatını ilk burada yakalamış bundan sonra her yaptığı işte çocukların olmasına gayret etmişti. Dünyada okul öncesi çocuklar için uygulanan en çok kullanılan müzik-ingilizce hareket programı olan Kindermusik ile 2012 yılında tanıştı. Türkiye’de nadir bulunan bu eğitimi yaklaşık 1000 çocuğun hayatına dahil etti ve hala bu konuda çalışmaları İstanbul’da devam etmekte. Kindermusik öğretmenliğinin yanı sıra 4 yıldır Reggio Emilia yaklaşımı ile çeşitli anaokullarında atölye dersleri yapmaktadır . 2012 den bu yana sıfır yaştan onbeş yaş aralığında sayısız çocukla çalışmış; halihazırda İğne Deliğinden Dünya projesini başlatmış ve bunu tüm Türkiye ve dünyaya ulaştırma yolunda çalışmalar yürütmektedir.

**Atölye Ücreti: 4 Dersten oluşan atölye ücreti 400 TL'dir.
**Kontenjan: Her iki yaş grubunda da sınıf kontenjanı 15 kişiliktir.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.