Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Kendi Enstrümanınızın Görünüşünü Tasarlamak İster Misiniz?
Kendi Enstrümanınızın Görünüşünü Tasarlamak İster Misiniz?
Siz hayal ettiğiniz grafiği paylaşın, gerisini Zuhal'e bırakın!
İster elektro gitar, ister bas gitar, ister piyano gibi sert yüzeye sahip bütün enstrümanların üzerine özel renklendirme tekniği ile boyama,çizim yapabilen Şerif Şen'in ustalıkla çıkarttığı tasarımlardan birisi de sizin olabilir. Elinizdeki gitari hayalinizdeki gitar haline getirebilir, yeni alacağınız bir gitarı tıpkı 1950'lerden gelen bir gitar gibi gösterebilir veya kişiselleştirilmiş bir doğumgünü hediyesi yaratarak, karşınızdaki kişiyi veya kendinizi özel hissettirebilirisiniz!

Şerif Şen;
2000 yılında Marmara Üniversitesi Kimya mezunu olan Şerif Şen, kariyerine 2002’de Almanya’da Glasso boya fabrikasında renk eksperliği yaparak başladı. Sonrasında motosikletlere olan merakından Cafe Racer boyayarak, işine devam ederken, arkadaşlarının isteği doğrultusunda elektro gitar üzerine ekstrem boya uygulamasıyla müzisyenlerin ilgilisini çekmeyi başardı. Türkiye’ye dönüşünden bugüne, boyama çeşitliliğini genişleterek gitar, piyano vb. enstrümanlarda standart, ekstrem, özelleştirilmiş boya uygulamaları ve ek olarak boya kimyasalları üretimi de yapmaya devam etmektedir. 

Sizin için neler yapabiliriz?

- İstemiş olduğunuz renk kartelası üzerinden belirlenmiş rengi enstrüman üzerine uygulama.
- Eskitme tekniği ile gitar gövdesini yaşlandırılarak, relic gövdeye uygulaması.
Hayalinizdeki grafik tasarımı veya tipografik öğeleri enstrüman üzerine uygulama.
- Karanlıkta ışıl ışıl parlayan özelleştirilmiş fosforlu boya uygulaması.

Siz de enstrümanınızın sadece size özel bir tasarım harikası olmasını istiyorsanız, mağazalarımızı ziyaret edebilir veya (0212) 249 85 10 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.