Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Sontronics Markasına Ödül Yağmaya Devam Ediyor!
Sontronics Markasına Ödül Yağmaya Devam Ediyor!
Başta İngiltere ve Amerika’da olmak üzere, diğer dünya ülkelerinde de birçok kitleye hitap eden “Sound On Sound” dergisine bu ay kapak olan Sontronics MERCURY modeline ödüller yağıyor!
Başta İngiltere ve Amerika’da olmak üzere, diğer dünya ülkelerinde de birçok kitleye hitap eden “Sound On Sound”  dergisine bu ay kapak olan Sontronics MERCURY modeline ödüller yağıyor! MERCURY, İngiltere’de bulunan Güvenilir Müzik Mağazaları Derneği tarafından “En Çok Övülen Mikrofon” ödülünü kazanmış ve ardından “Sound On Sound 2018 Ödülleri”, “MusicRadar’ın En iyi Teknoloji Ödülleri” ve “MusicTech ile Yılın En İyi Ürünleri Ödülleri” için 3 farklı Uluslararası ödül almaya hak kazanarak, başarısını kanıtlamaktadır! En ince ayrıntısına kadar büyük bir mühendislikle tasarlanıp, İngiltere’de üretilen Sontronics marka mikrofonlar ailesine yeni katılan SOLO modeli ise; Sontronics tarihindeki en başarılı çıkışa sahip olmuştur ve lanse edildiği Haziran 2017 tarihinden bu yana 1000 adet satış rakamına ulaşmıştır! Ayrıca Kasım 2017 tarihinde NAMM Foundation TEC (Teknik Mükemmellik ve Yaratıcılık)” ödülüne aday olmuştur ve sonuçlar Ocak 2018’de NAMM Show’da ilan edilecektir.

Sizde oyunuzu bu link üzerinden kullanabilir ve Sontronics markasını NAMM Foundation tarafından düzenlenen ödül töreninde destekleyebilirsiniz. https://www.tecawards.org/TEC33/voting

Sontronics mikrofonları incelemek ve satın almak için tıklayınız.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.