Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
SONTRONICS SOLO Türkiye'de İlk Kez Zuhal'de!
SONTRONICS SOLO Türkiye'de İlk Kez Zuhal'de!
Dünyanın en iyi cardioid mikrofonu kategorisinde ödül adayı görülen SOLO, Zuhal stoklarında...
ABD’nin Nashville şehrinde gerçekleşen Summer NAMM Show'da lansmanı yapılan yeni SONTRONICS SOLO, İngiltere'de tasarlanan, geliştirilen ve üretilen dünyanın ilk dinamik mikrofonu özelliğini taşımasının yanı sıra; taşınabilir bir dinamik super-cardioid mikrofondur.

SOLO son derece sıkı bir super-cardioid ezgisine sahip olduğu için canlı vokaller, gitar amfileri ve davullarla birlikte mükemmel sonuçlar vermektedir. Ayrıca sahnede olduğu gibi stüdyoda da harikalar yaratmaktadır. Muhteşem mühendisliğe sahip olan Sontronics SOLO, geliştirilmiş özellikleri minimalize edilmiş tasarımla sunduğu için EQ’a gerek duymadan kolay kurulum avantajı sayesinde hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aslında, SOLO’nun test edilme süreçleri boyunca farklı mekanlardaki farklı müzisyenlerle yapılan çalışmalar sonucunda; SOLO’nun dört ya da beş katına mal olan diğer dinamik mikrofonlardan bile daha iyi performans gösterdiği gözlemlendi!

Sontronics’in memleketi olan Dorset şehrinde üretilen SOLO, yekpare alüminyum üzerinde siyah eloksal kaplama yapıldıktan sonra üzerine logo özenle yerleştirilmiştir. Bu yüzden hissettirdiği zengin duruş aynı zamanda da hafifliği de beraberinde getiriyor.

SOLO, bir mikrofon klipsi ve ince bir hoparlör ile kutusundan çıkmaktadır. Bu sebeple, herhangi bir boyuttaki mikrofon standına uyum sağlamaktadır. Ayrıca fermuarlı deri saklama/koruma çantası ile de kolaylıkla taşınabilme imkanı sağlamaktadır.

SOLO canlı ses sahnesinde devrim yaratmaya hazır bir şekilde kullanıcılarını bekliyor! Sesini duyduğunuzda kulaklarınıza ve fiyatına inanamayacaksınız!

Not: SOLO, Kasım 2017 tarihinde NAMM Foundation TEC (Teknik Mükemmellik ve Yaratıcılık) ödülüne aday olup, sonuçlar Ocak 2018’de NAMM Show’da ilan edilecektir.
 
SONTRONICS SOLO ürün sayfasına gitmek için tıklayınız.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.