The Ibanez Low-End Legion Bass Solo Contest 2020
Ibanez’in dünya genelinde başlattığı yarışma heyecanına sen de dahil ol!

Sosyal izolasyon, sevdiklerimizle aramıza koymak zorunda olduğumuz mesafe ve birçok belirsizliğin var olduğu bu dönemde, zihni kolaylaştırmak ve ruhu yumuşatmak için yeni şeyler deneyimlemek, yaratıcı çözümleri beraberinde getirir. Yaratıcılığın müzikle yansıtılması ve sosyal medyanın birleştirici gücüne şahit olmak ta hem ilham verici, hem de sevindirici!

 

Tam da bu noktada gitarcılar için harika bir haberimiz var!

 

Gitar performansı sergilemenin tam zamanı olduğunu düşünerek, dünyanın en iyi enstrüman markalarından biri olan Ibanez’in tüm dünya genelinde planladığı ‘The Ibanez Low-End Legion Bass Solo Contest 2020’ yarışmasını sizinle paylaşmak istedik! Zihninizdeki melodileri, yaratıcılığınızla beraber dünyaya duyurmak ve heyecanın bir parçası olmak için şimdi yarışmaya katılma vakti! 

 

Ibanez ve Ibanez’in global artisti Gary Willis işbirliği ile ortaya çıkan yarışmanın jüriliğini de yine kendileri üstleniyor.


 

Yarışmaya Nasıl Katılırım?

 

1.Bağlantıdan yarışmaya katılmak üzere destek parçası niteliğindeki altyapıyı indirin.

http://www.hoshinogakki.co.jp/lel/index_en.html

 

2. Altyapı üzerine bas gitar çalarken, kendinizi en iyi hissettiğiniz performans videonuzu kaydedin.
Not: Sağlanan altyapı üzerine performansınızı kaydetmezseniz, videonuz diskalifiye edilir. Kayıt yaparken, yüzünüzün ve enstrümanınızın görünür olacak şekilde tam olarak ortalanmış olarak ve sesin olabildiğince temiz olduğundan emin olun.

 

3. Aşağıdaki yönergeleri kullanarak videoyu Youtube'a (www.youtube.com) yükleyin.

 

Videonuzu şu şekilde adlandırın: Ibanez Low-End Legion 2020: (adınız) (şehir) (eyalet) (ülke)

Not: Açıklamada lütfen Ibanez hakkında en çok neyi beğendiğinizi ve gitarlarımızın size nasıl ilham verdiğini söylemeyi de unutmayın. Maksimum pozlama için videonuzu favori sosyal ağ sitelerinizde #ibanezlowendlegion2020 etiketi ile paylaştığınızdan emin olun.

 

4. 31 Ağustos 2020 tarihine kadar, yarışma sitesinde bulunan GİRİŞ FORMUNU doldurun, ŞARTLAR VE KOŞULLAR'ı okuyup, kabul ettikten sonra başvurunuzu tamamlayın.

 


 

Ödüller ise şöyle;

 

Birincilik Ödülü - ‘Ibanez Prestige Bass’ Serisinden Seçtiği Bas Gitar 

* Signature Modeller Dışında

İkinci ve Üçüncülük Ödülü - ‘Ibanez Premium Bass’ Serisinden Seçtiği Bas Gitarlar

* Signature Modeller Dışında

 

 

Öyleyse Ne Yapıyoruz? Hemen bas gitarımızı alıyoruz ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarttığınız, en iyi bas gitar performansınızı 31 Ağustos 2020 tarihine kadar yarışma kurallarına uygun şekilde Youtube'a  yüklüyoruz!
Son Katılım Tarihi: 31 Ağustos 2020
Kazananların Duyurusu: 25 Ekim 2020


Ayrıntılı Bilgi ve Başvurularınız için; http://www.hoshinogakki.co.jp/lel/index_en.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Birbirinden Farklı Seçeneklere Sahip Ibanez Dünyasını Keşfetmek Üzere; shop.zuhalmuzik.com sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.