Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
V-Drums için Melodics: Davul Becerilerinizi Geliştirmenin Akıllı Yolu...
V-Drums için Melodics: Davul Becerilerinizi Geliştirmenin Akıllı Yolu...
V-Drums için Melodics: Davul çalmayı en kolay, eğlenceli ve heyecan verici şekilde öğrenin!
Davul çalmaya başladığınızda, önemli bir ikilem davul becerilerinizi nasıl geliştireceğinizdir. Böyle bir durumda online dersler arasından sizin için doğru programı bulmak zor olabilir. Bire bir davul dersleri hâlâ popüler bir seçenek olsa da yakınınızda uygun bir öğretmen bulamayabilirsiniz...

V-Drums için Melodics, davul çalmaya başlangıcı daha hızlı ve daha eğlenceli hale getiren eşsiz masaüstü uygulamasıdır. Melodics, davulcuların egzersizlerde geçirilen her dakikada daha fazla oy almalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır, böylece daha hızlı öğrenim sağlayabilir, aynı zamanda da yapılandırılmamış egzersizlerden kaynaklanabilecek kötü alışkanlıkları da azaltırsınız. Melodics ile çalmayı çok seveceğiniz müziklerle ve motive kalmanıza yardımcı olacak araçlarla çalışmaktan çok zevk alacaksınız!

Melodics içerisinde 40 ders yer alıyor. Ücretsiz indirilen uygulamayı Windows PC / Mac üzerine kurduktan hemen sonra öğrenmeye başlayabilir ve USB bilgisayar konektörüyle donatılmış V-Drums'ınıza bağlayabilirsiniz. Bu arada abone olan bir kullanıcı olursanız, 70'in üzerinde dersin tadını çıkarabilirsiniz - ayrıca her hafta yeni dersler de sizleri bekliyor!

V-Drums için Melodics: https://melodics.com/landing/partners/roland/vdrums
 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.