Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Warm Up'a Katıl, Hayallerine Ulaş!
Warm Up'a Katıl, Hayallerine Ulaş!
30 Haziran 2018 tarihine kadar sahne seni bekliyor...
Red Bull Music Warm Up, Türkiye'den yeni nesil müzisyenlerin sesini yükseltmeye devam ediyor! Red Bull ve Zuhal iş birliği ile geçtiğimiz sezon bir yenilik yaparak, sahnesini üniversiteli yeteneklere de açan video serisi bu yıl da aynı misyonu üstlenmeye devam ediyor. Biri üniversite seçmelerinden gelecek altı müzisyen ya da grubu bu kez Red Bull Amsterdam Stüdyoları'nda kayıt şansı bekliyor.

Bu yılın üniversite kayıtları için başvurular başladı. Sen de yeteneğine güveniyorsan başvurunu buradan gerçekleştirebilirsin. Red Bull Music Warm Up'tan ses verecek diğer 5 isim ise çok yakında açıklanacak. 

Eğer kendine güveniyorsan, başvurmak için Türkiye çapında farklı üniversitelerde kurulacak set up'larda hünerlerini sergilemen ve videonu kaydetmen gerek. Yapman gereken çok basit: "BAŞVUR" butonuna tıkla, iletişim bilgilerini bırak ve hangi kampüste kayıt yapacağını seç!

Şimdilik, Anadolu Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Karabük Üniversitesi, Konya Selçuk Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, İTÜ, Akdeniz Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde kayıt alıyoruz. Çok yakında kayıt yapabileceğin yeni lokasyonlar ve yeni üniversiteler de açıklanacak.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.