Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
What Hi-Fi? 2017 Ödüllerini Kazanan Ürünler
What Hi-Fi? 2017 Ödüllerini Kazanan Ürünler
Monitor Audio, 4 ödül ile prestijini kanıtladı!

Tüketici elektroniği dergisi "What Hi-Fi?" bu yılki ödülleri kazananlarını açıkladı. Monitor Audio’nun, "mükemmel stereo hoparlörleri ve surround ses sistemleri" 4 en iyi ödülünün sahibi oldu.

İyi Montajlı Stand Hoparlör: Bronze 2

Monitor Audio’nun bugüne dek en çok dekore edilen hoparlörlerinden biri olan Bronze 2, üst üste 3 yıl En İyi Montajlı Stand Hoparlörü ödülünü kazandı. What Hi-Fi? raf hoparlörlerine yönelik son incelemesinde; "Bronze 2'nin bu en son nesli tartışmasız en iyisidir ve bu fiyat aralığı için tam anlamıyla eksiksiz bir hoparlör" dedi.

En İyi Kule Hoparlörü: Silver 200

2017 için yeni olan Silver 200, önceki serinin rafine performansı sonrasında şimdi daha ince bir hale geldi. “What Hi-Fi?”nin 5 yıldızlı incelemesinde Silver 200 için şunları söyledi: “Eğer çok yönlü özelliklere sahip ürünlerin bir listesini yapacak olursak; bu yeni Silver kule hoparlörleri her testi başarı ile geçti ve bu konuda da gayet eğlenceliydi" dedi.

 

En İyi Hoparlör Paketi: Bronze B5 AV

2015 ve 2016'da da aynı ödüle layık görülen Bronze 5 AV paket, bu sene de zafere ulaştı. “What Hi-Fi?” pakete övgü dolu sözlerle; “Monitor Audio, bir önceki paketi ödülü alarak rakipleri için çıtayı yükseltmiştir" dedi.

 

En İyi Hoparlör Paketi: Silver 200 AV

En İyi Hoparlör Paketi için 3 kategorinin 2'sini alan Silver 200 AV, En İyi Hoparlör Paketi ödülünü kazandı ve 5 yıldız veren "What Hi-Fi?" şunları söyledi: "Bir stereo çifti olarak Silver 200'lere olan hayranlığımızın ardından, bu yeni 5.1 paketi de ailenin geri kalanının aynı seviyede yetenekli olduğunu kanıtlıyor "dedi.


Monitor Audio Markasına Ait Ürünleri İncelemek için Tıklayınız.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.