Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Yeni Akai Professional EWI5000 Beyaz Versiyonu ile Tanışın!
Akai Professional, kablosuz, bataryalı ve ses kütüphanesine sahip yeni nesil elektronik nefesli kontrol cihazı; EWI5000 beyaz versiyonunu tanıtıyor…

Yenilikçi enstrüman tasarımı, kablosuz bağlantı ve SONiVOX'un ses kütüphanesini bir araya getiren EWI serisinin en yeni üyesi olan Akai Professional EWI5000 White ile gelecek nesil elektronik nefesli enstrüman teknolojisini keşfedin! Orijinal Elektronik Nefesli Kontrol Cihazının mirasını temel alan Akai Professional, aynı hedefi göz önünde bulundurarak EWI5000 White'ı yarattı… Dünyanın her yerindeki nefesli enstrüman çalan müzisyenlere benzeri görülmemiş bir müzikal ifade sunarak, çağdaş müzisyenler için geliştirilmiş bu enstrümanla yeni nesil nefesli performansı teknolojisini deneyimleyin….

 

Performans Özgürlüğü

2,4GHz düşük gecikmeli kablosuz bağlantı özelliğine sahip olan EWI5000 White, elinizdeki dinamik performans enstrümanı ile özgürce performans sergilemenizi sağlar. Stereo kablosuz sesi destekler ve sahnede veya stüdyoda anında mobilite için bir alıcı içerir.

 

Çok Yönlü

EWI5000 White ayrıca ek harici performans ve üretim donanımıyla entegrasyon için kablolu ses ve MIDI bağlantılarını destekler. Ayrıca şarj edilebilir bir lityum-iyon tarafından desteklenmektedir.

EWI5000 White'ı yanınıza alabilir ve canınızın istediği her yerde çalabilirsiniz.

 

Etkileyici

Volume ve pitch dinamiklerini hassas bir şekilde kontrol etmek için EWI5000 White, bir hava basıncı seviye sensörüne ve kısma sensörüne sahip ultra duyarlı bir parça içerir. Ek olarak, sekiz özel hassas arama cihazı, enstrüman veya efekt parametrelerini anında ayarlamanıza olanak tanır.

 

Çoklu Parmak Modu

EWI5000, daha önceden hem ahşap, hem de pirinç üflemeli enstrüman çalan müzisyenlerin performans özelliklerini genişleten güçlü bir enstrümandır. Çoklu çalım stilleri desteği ile flüt, obua ve saksafon gibi sesler ile değiştirebilirsiniz. Üflemeli çalanlar için bir EVI (Elektronik Valf Aleti) Modu da dahildir.

 

Kolay Bağlantı

USB-MIDI bağlantısı ve 5 pinli MIDI çıkışı ile yazılım synthesizer’ları, sanal örnekleyiciler veya geleneksel MIDI modüllerini kontrol ederek, sonik paletinizi genişletmenizi sağlar. EWI5000 White, doğrudan PA sistemlerine bağlamak için dahili 1/4 inç çıkışa ve özel olarak pratik yapmak için 1/8 inç kulaklık çıkışına sahiptir.

 

Her Performans İçin Dilediğiniz Ses

EWI5000 White, SONiVOX tarafından tasarlanan 3GB'tan fazla yüksek kaliteli dahili sese sahiptir. Bu enstrümanlar hemen hemen her müzik türünü kapsar ve hem geleneksel orkestra seslerini (örneğin; korna, trampet gibi…) hem de geleneksel olmayan sesleri (örneğin; synth, bas gibi…) parmaklarınızın ucuna getirir.

 

EWI5000 Ses Düzenleyici

Yaratıcılığınızı EWI5000 White Sound Editor yazılımı ile genişletin! Bu özel yazılım editörü, EWI5000’in Mac'inizdeki veya PC'nizdeki ses kütüphanesini değiştirmek için güçlü bir platformdur. EWI5000 White'ı bilgisayarınıza USB üzerinden bağlayın; kütüphaneden herhangi bir enstrümanı seçerek, tamamen yeni bir şeye ince ayar yapmak için filtreyi, iki LFO'yu, pan topuzunu, ayar kontrolünü ve çoklu zarfları kullanın. Ardından, düzenlemelerinizi, istediğiniz zaman gerçekleştirmeye hazır özel bir cihaz kitaplığı için doğrudan EWI5000 White'ınızda depolayın.

 

 

Özellikler:

- Yeni Nesil Performans | Otantik, ultra taşınabilir premium elektronik nefesli kontrol cihazı,

tercih ettiğiniz türe uyum sağlayan duygu, düzen ve tepki ile birlikte birden fazla parmak modu

sahiptir.

 

- Performans Özgürlüğü | Sınırsız kullanım için kesintisiz 2,4 GHz ultra düşük gecikmeli kablosuz bağlantı ve stereo kablosuz ses desteği ile performans özelliği (alıcı dahil)

 

- Duyarlılık | Hava basıncı seviyesi ve kısma sensörleri ile ultra duyarlı ağız parçası, sekiz

cihaz veya efekt parametrelerinin anında ayarlanması için özel hassas aramalar

 

- Şarjlı | Şarj edilebilir lityum-iyon pili kullanarak uzun süreli çalım süresi (şarj adaptörü

dahil) ayrıca USB-MIDI bağlantısı ve pil şarjı için USB portu

 

- Profesyonel Derecede Ses Kütüphanesi | 3GB dünya standartlarında dahili ve performansa hazır akustik enstrüman ve synth sesleri, sektörde önde gelen sanal enstrüman geliştiricisi SONiVO tarafından yaratılmıştır.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.