Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Yeni Akai Professional MPK Road88 ile Tanışın!
Yeni Akai Professional MPK Road88 ile Tanışın!
Akai Professional harika çalım hissiyatı, üstün duyarlılığa sahip yeni çekiç tuş aksiyonlu klavye kontrol cihazı MPK Road 88’ i Tanıtıyor.

Özel olarak üretilmiş, hıza duyarlı 88 adet tuşları, 4 çıkışlı USB ses kartı, MIDI giriş / çıkış konektörleri ve yolculuklara hazır 3 pedal girişine sahip olan MPK Road 88, hayatı yolculuklarla geçen profesyoneller için ideal bir çözümdür. Profesyonel bir klavye kontrol cihazında en iyi özellikleri mi arıyorsunuz? Uzaklarda aramayın! Premium, aftertouch özellikli ve hıza duyarlı 88 adetten oluşan tuş takımı, 4 çıkışlı USB ses kartı, MIDI giriş / çıkış konektörleri ve üç değişken pedallı bir klavye denetleyicisi olan Akai Professional MPK Road 88’in zorlu yolculuklara hazır bir seyahat çantası da tasarlanmıştır. Konserler için çok fazla yolculuk yapmak zorunda kalan profesyoneller için ideal olan bu klavye kontrol cihazı harika hissiyat ve üstün duyarlılığı çekiç aksiyonlu tuşları ve yaratıcılık uyandıran dahili ses kartı ile birleştirerek, kullanıcılarına performans esnasında MIDI veya sanal enstrümanlarını dahil etme lüksünü sunuyor.

 

İnanılmaz Bir Hissiyat için Akai Professional İmzası Taşıyan Model-A Tuş Mekanizması

Profesyonel bir klavyeci için tuş hissiyatı en başta gelir! Dolayısıyla, bu unsur tasarım harikası iyi klavyeler ile sıradan klavyeleri birbirinden ayıran en önemli özellikler arasında yerini alır. Yenilikçi klavye teknolojisinde endüstri lideri olan Akai Professional, 2 yıl süreyle araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürerek Model-A tuş düzenini yaratmıştır. Çekiç aksiyonlu, hıza duyarlı tuş mekanizması inanılmaz derecede doğal ve gerçekçi bir çalım hissiyatı sunarak, fiyat unsuru göz önünde bulundurularak sınıfındaki rakiplerinin hiçbirisiyle kıyaslanamayacağını da belirtmek isteriz.

 

Sanal Enstrümanlardan En İyi Şekilde Yararlanma

Sanal enstrümanlar, stüdyo prodüksiyonları ve canlı performanslarda önemli bir rol oynar ve prodüksiyonculara, yarattıkları müziklerini şekillendirmek ve renklendirmek için sayısız ses ve efekt sunar. MPK Road 88’in uyumlu çalışabilen 4 çıkışlı ses kartı ve üstün çalım odaklı duyarlılığı ile kullanıcılara kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde sanal enstrümanları miksere ve monitör kaynaklarına eş zamanlı şekilde yönlendirebilme lüksünü de sunuyor.

 

Kusursuz Bağlantı, Maksimum İfade Yeteneği

Çiftli pedal girişleri, sustain pedal girişi, 5 pinli MIDI-In ve MIDI-Out portları ve sınıf uyumlu USB bağlantısı sayesinde, MPK Road 88 herhangi bir harici eklentiye bağlanır ve her türlü performans için hazırdır. Pitch ve Mod tekerleri ile ses kontrolü, transpoze, klavye ayrıma gibi çok yönlü işlevsellik değeri taşıyan özellikleri ile performans ortamınızı değişik modlar ile değiştirebilirsiniz.

 

Yolculuklara Hazır!

MPK Road 88 ile, profesyonel ihtiyaçların hepsi tek bir portatif pakette mevcuttur. Vintage bir seyahat çantasından esinlenerek tasarlanmış taşıma çantasına sahip bu premium klavye, yoldaki zorluklara dayanmaya hazır! Karmaşayı unutun, MPK Road 88 ile kullanıcılar önemli olan şeye odaklanacak; o da performanslarını en iyi şekilde sunmak!

 

Özellikler:

  • Aftertouch özellikli, hıza duyarlı, çekiç aksiyonlu 88 adet Tuş
  • Panel üzerinde dahili 4 USB Ses kartı çıkışı, Dahili 2 Aux ve 2 ana çıkışı
  • Ses modülleri, sıralıyıcılar ve daha fazlası için MIDI giriş ve çıkış yuvaları
  • 3 değiştirilebilir pedal girişi ( standart footswitch ve uyumlu pedallar için)
  • Transpoze, Klavye ayırma ve ön ayar seçme kontrolleri
  • Ana çıkış, Aux ve kulaklık çıkışlarının her birisi için ayrı ve ayarlanabilir ses kontrol seçeceği
  • Vintage görünümlü, entegre edilmiş, taşıma sapına sahip seyahat çantası
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.