Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Yeni Deneyimler, Müziği Değiştiren Teknolojiler: Z Booth
Zuhal, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Z Booth konseptiyle bu sene de Sónar+D kapsamında Zorlu PSM'de!
Elektronik müzik trendlerini en güncel isimlerle belirleyen, bu isimlerle iki gün boyunca farklı sahnelere taşan çarpıcı performanslara ev sahipliği yapan, Sónar+D'yle ise farklı sektörlerden yaratıcı isimlerin bir araya geldiği bir platforma dönüşen Sónar İstanbul, tıpkı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılın da en çok konuşulan festivali olacak.

Profesyoneller ve ilgililer için Sonar+D; çığır açan işler keşfetmek, yeni fırsatlar bulmak, yeni beceriler edinmek, insanlarla tanışmak ve inisiyatiflerini sergilemek için eşsiz ve ilham dolu, açık ve rahat bir çevre sunuyor. İki gün boyunca sürecek etkinlikte konuşmalar, demolar, atölyeler, teknoloji gösterileri ve sergiler, üç boyutlu deneyimler, bire bir mentorluk, topluluk buluşmaları ve çok daha fazlası yer alacak.

Peki Zuhal, Sónar Festival’de Nerede Yer Alıyor? Neler Yapacak?
7 Mart 2019 Cumartesi günü tüm gün boyunca ücretsiz katılım gösterebileceğiniz, teknolojinin uç noktalarını deneyimleyebileceğiniz Z Booth konsepti ile; Roland, AKAI, Roli, IK Multimedia ve Focal markalarına ait en yeni ve yaratıcı birbirinden farklı onlarca ürünü keşfedebilir ve yine Sonar D+ Lounge’ta yapılacak workshoplardan ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.

Motus.Lumina & Zuhal Müzik işbirliği ile hazırlanan interaktif ses ve görsel enstelasyonu GAIA Ø FAZ'ı deneyimleyebilirsiniz.

Workshoplar:
 Beat to Groove by Mustafa Sarıoğlu & Aytun
• Synthesize Me: İlke Hatipoğlu (RolandTR)
 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.