Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Zuhal 40. Yılını Kutluyor!
Zuhal 40. Yılını Kutluyor!
40 yıllık dostluğun hatırına 4000 üründe %40’a varan indirim fırsatı başladı!
  Zuhal’in 40 yıllık serüveni, 1976 yılında Ali Sungurlu tarafından İstanbul Beyoğlu'nda başlatılmıştır. 20 metrekarelik küçük bir müzik dükkanı olarak hizmet hayatına başlayan mağazada o yıllarda Türk ve Batı enstrümanları satılmaktaydı. Müzik sektörünün büyümesiyle birlikte müzisyenlerin talepleri de gelişti ve Zuhal zaman içerisinde müzik aletleri mağazalarının merkezi konumuna ulaştı. 


1976 – Zuhal Müzik’in kurucusu; Ali SUNGURLU.


   Zuhal, müzik aletleri sektörüne yeni markaları kazandırırken bir yandan da bütün büyük markaları bünyesinde toplayarak müzisyen ihtiyaçlarını ön planda tutmayı ve bu şekilde sektörü büyütmeyi amaçladı. Zaman içinde müzisyenlerin talepleri doğrultusunda ürün gamını genişleten firmamız yıllar içinde büyüyerek 80'den fazla markanın yetkili Türkiye distribütörü oldu. "Türkiye'nin 1 numaralı müzik mağazası" mottosuna uygun bir şekilde müzik aletleri sektörünün lideri olan firmamız Türkiye genelinde 240'dan fazla satış noktasında temsil edilmektedir. 

  Bugünlerde ise; tüm Zuhal ailesi olarak 40. Yılımızı kutlamanın gururu içerisindeyiz. Belirtmek isteriz ki; 40. Yıl Zuhal için değişim yılıdır. Bakış açısı ve amacından hiçbir zaman vazgeçmeyip, değerlerini kaybetmeden her zaman yenilikleri takip eden ve kendini yenileyen, daha dinamik bir Zuhal olarak bizi daha fazla ve daha farklı noktalarda göreceğiniz günlerin habercisiyiz. Hatırlatırız ki; müzik bizim için insanları, şehirleri, ülkeleri bir araya getiren ve birbirlerini anlayabilmelerini sağlayan evrensel dildir. Biz bu evrensel dili kullanarak çevremizi, ülkemizi daha iyi, daha mutlu bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyor ve müzik yapmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.

Bu yüzden;
40 yıllık dostluğun hatırına 4000 üründe geçerli %40’a varan indirim fırsatını sunuyoruz.

Beraber nice 40 yıllara…


*Kampanyamız stoklarla sınırlı olup, 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.