Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
ZUHAL HILLTOWN Açıldı!
ZUHAL HILLTOWN Açıldı!
Dünya’nın en iyi markaları, binlerce enstrüman, Ztage stüdyo, Zuhal Eğitim, konserler, workshoplar ve çok daha fazlası...
Zuhal Hilltown, İstanbul Maltepe'de bulunan Hilltown Alışveriş Merkezi içerisinde konumlanmış olup, 677 m2 kapalı alanı ve 286 m2 terası ile Avrupa'nın ve  Türkiye'nin  sayılı müzik mağazalarındandır.

Zuhal Hilltown'da nasıl bir deneyim yaşayabilirsiniz? 

Mağaza içerisinde bulunan 'CustomShop Lounge' bölümünde dünyada eşi benzeri bulunmayan gitarları deneyebilir, Gitar Bakım Bar'ında gitarınıza bakım yaptırabilirsiniz.
Steinway  Lounge bölümünde ise, dünyanın bir numaralı piyano üreticisi Steinway & Sons piyanolarının ilham verici seslerini deneyimleyebilirsiniz.
Mağaza içerisinde bulunan deneme istasyonları; amfi odası, davul odası gibi bölümleri ziyaret edebilir, özgürce kendi müziğinizi yapabilirsiniz.
Müzik ve dans branşlarında birebir eğitim veren Zuhal Eğitim bünyesinde bulunan profesyonel eğitim kadrosu ile yeteneklerinizi keşfedebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.
Mağaza bünyesinde bulunan 'ZTAGE' stüdyoda provalarınızı ve kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Dünya'nın en iyi markalarından oluşan 20.000'den fazla enstrüman, benzersiz bir deneyim yaşayabilmeniz için sizleri bekliyor!

Yeni Bir Alışveriş Deneyimi
İstanbul’un yoğun temposundan sıkılmış  metropol insanının nefes alabileceği alışveriş ve eğlence kasabası konsepti hedeflenerek tasarlanan Hilltown, adını mimari özellikler ile birlikte küçük bir şehri andırması sonucunda aldı. 250 milyon Euro yatırım değerine sahip Hilltown’un konsept mimarisi Amerikalı mimarlık ofisi Elkus Manfredi Architects imzası taşıyor. 63 bin metrekare kiralanabilir alanı ve yaklaşık 2 bin metrekare eğlence alanı olan Hilltown’da 200 mağaza, 9 sinema salonu, 40 cafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunuyor.

Hilltown’da çocuklar için yaklaşık 1600 metrekare açık oyun alanı yer alıyor. Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bu alanda klasik oyuncaklar yerine çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlayan Danimarka’dan temin edilen özel oyuncaklar bulunuyor. 

Mağazamız haftanın 7 günü hizmete açık olup, çalışma saatleri 10:00-22:00'dur. 
Ayırca Hilltown'da kapalı otopark hizmeti mevcuttur. 


 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.