Zuhal Konsept Adana Açıldı!
Adana'nın En Büyük Müzik Mağazası 01 Burda AVM'de!
Sanat, eğlence ve modaya dair bir dünya: Zuhal Konsept Adana, 01 Burda AVM’de açıldı!
Türkiye’nin 1 Numaralı Müzik Mağazası” Zuhal ilkini Zuhal KonseptAkasya’da yeni konsept mağaza deneyimleriyle rekor ziyaretçi sayılarına ulaştı. Aynı konsept üzerinden yola çıkarak, bu deneyimi 01 Burda AVM'de Zuhal Konsept Adana kapılarını açtı!

Binlerce enstrüman, yüzlerce marka, dünyanın en özel gitarlarının sergilendiği Zuhal Custom ShopSteinway & Sons Loungegitar bakım ve tamir hizmeti veren Repair Bar ile diğer enstrümanlara dair tamirat ve bakım hizmeti veren Luthier alanı Zuhal Konsept’te. Zuhal Performans çatısı altında kayıt - prova stüdyosu, canlı performanslar ve konserler için sahne, tüm müzik ve dans branşlarında atölyeler ve daha fazlası yine mağazanın bileşenlerinin arasında. Zuhal Konsept mağazasını özel kılan işbirlikçiler arasında kendi alanlarında fark yaratan markalar yer alıyor: 

Kırmızı Kedi KitabeviHipicon, Zee.Dog...

Dijital platformlarda tasarım ürünleriyle çığır açan Hipicon mağazasını ziyaret edebilir, Kırmızı Kedi Kitabevi’nin uçsuz bucaksız kitap ve plak seçkisini inceleyebilirsiniz. En sevdiğiniz yazarın söyleşisine veya müzisyenin konserine yine burada denk gelebilirsiniz! Modayı rengarenk tasarımlarıyla evcil hayvan aksesuarlarına taşıyan Zee.Dog ile minik dostlarınızı şımartabilirsiniz. 

Zuhal Konsept çok yakında daha fazla marka ile bir araya gelerek, sunduğu eşsiz deneyimi geliştirmeyi sürdürecek. 

 

 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.