Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional 2.3 MPC Yazılımını Tanıtıyor!
Akai Professional 2.3 MPC Yazılımını Tanıtıyor!
MPC Live ve MPC X cihazları için geçerli 2.3 yazılım güncellemesinde Tubesynth, Bassline ve Electric olmak üzere 3 yeni Synth eklenmiştir.
Bugün, Akai Professional, hem bağımsız hem de masaüstü sürümleri için MPC 2 yazılım uygulamasına büyük bir yazılım / ürün yazılımı güncellemesi duyurdu. Yeni 2.3 güncellemesi, en çok üç sanal analog eklenti enstrümanı, AIR TubeSynth, Bassline ve Electric olmak üzere bir dizi güçlü üretim ve performans özellikleri sunuyor.

MPC Live ve MPC X’in bağımsız ve denetleyici modunu yeniden tanımlamak üzere, Akai Professional tarafından yeniden yapılandırılmış 2.3 yazılımı; 128 parça kapasiteli sıralıyıcı yeteneği ile eş zamanlı zaman genişletme, klip başlatma fonksiyonu, gelişmiş MIDI düzenleme yeteneği, denetleyici modunda VST uyumluluğu, DAW entegrasyonu, yeniden tasarlanmış bir GUI, Mac ve PC’lerde bağımsız bir uygulama olarak çalışmayı ve gelişmiş örnekleme, ses düzenleme özelliklerini birleştiren son teknoloji  üretim paketini sunuyor. İster bilgisayar tabanlı müzik prodüksiyonundan, ister DAW merkezli yaratıcı keşif için mükemmel bir denetliyici arayışında olun, MPC 2.3 yazılımı çok yönlülüğü ile yaratıcılığınızı uyarlamanıza yardım ediyor!

Tubesynth
AIR Music Tech tarafından oluşturulan TubeSynth , MPC Live ve MPC X’in parlak dokunmatik ekranındaki özel bir GUI aracılığıyla, tüm kritik kontrolleri ayrıntılarıyla aktaran beş entegre edilmiş AIR efektiyle paketlenmiş klasik analog sesten oluşur.Bassline
AIR Bassline, klasik mono Synth’lerin modernleştirilmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Dört farklı dahili AIR efektin yanı sıra, yerleşik distortion algoritması da içermektedir.Electric
AIR Elektro, klasikleşmiş dijital piyanoların seslerine sahiptir.Detaylı Bilgi ve MPC 2.3 Yazılımını İndirmek için Buraya Tıklayınız.

Akai Professional MPC Serisini Keşfetmek için Buraya Tıklayınız.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2018 © Zuhal Dış Tic A.Ş.