Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
MPC Xpanded
MPC Xpanded
Sınırlı zaman için geçerli, MPC X kullanıcıları MVP Loop ve MPC Expansions Exchange dahilindeki premium koleksiyonlara ücretsiz erişim sağlayabilirler!
Akai Professional ikon haline gelmiş ve bağımsız çalışabilen müzik üretim cihazı MPC X'lere özel, sınırlı zaman için geçerli kampanya yarattı! 7.1.18 ve 7.4.18 aralıklarındaki yazılımlar için yeni ve mevcut Akai Professional MPC X kullanıcılarına özel bu kampanya ile mevcut paketleriniz içerisinde farklı müzik türlerini kapsayan, $800 değerindeki MVP Loop ve MPC Expansions Exchange dahilindeki premium koleksiyonlara  ücretsiz sahip olabilir, farklı tarzlardaki müziklerinizle kendinizi hiç olmadığı kadar iyi ifade edebilirsiniz. Güçlü-sert davullardan, iç ısıtan melodilere kadar birbirinden farklı sesleri kapsayan bu koleksiyon sektörün ileri görüşlü ses mühendisleri tarafından yaratılarak, müzik prodiksiyoncularına yaratıcılıklarını anında ortaya koymalarını sağlayan ses içeriği sunmaktadır. 
 

MPC X Hakkında

Modern müziğin evrimi, efsanevi Akai Professional MPC serisiyle tam donanıma sahip, farklı türlerde prodüksiyonlar yaratabilir ve güçlü performanslar
sergileyebilirsiniz. Diğerlerine ilham veren tasarımıyla Music Production Centre, kullanıcılara rakipsiz bir iş akışı ve endüstri standardı içim önceliği belirleyen ileri görüşlü ve isteğe bağlı işlevselliği ile birlikte somuz ve sezgisel bir arayüz sağlamaktadır. MPC ile yaratıcılığınızı ön plana çıkartın!

 

Üretim merkezli işlevsellikte en üst nokta olan MPC X, geleceğin müzik yapım merkezi olarak bir stüdyo inşa etmek için öncül olup, bugüne kadar ki bütün MPC’lerin geliştirilmesiyle ortaya çıkmıştır. Tarzınız ne olursa olsun MPC X, MPC yazılımının benzeri görülmemiş yaratıcı kapsamı ile üretilen prodüksiyonlar için talep üzerine tüm araçları bir araya getirir. Sonuç; rakipsiz, bağımsız MPC iş akışı ve benzersiz yaratıcı ifadeler için kesin çözüm!


MPC Live ve MPC X’in bağımsız ve denetleyici modunu yeniden tanımlamak üzere, Akai Professional tarafından yeniden yapılandırılmış 2.3 yazılımı; 128 parça kapasiteli sıralıyıcı yeteneği ile eş zamanlı zaman genişletme, klip başlatma fonksiyonu, gelişmiş MIDI düzenleme yeteneği, denetleyici modunda VST uyumluluğu, DAW entegrasyonu, yeniden tasarlanmış bir GUI, Mac ve PC’lerde bağımsız bir uygulama olarak çalışmayı ve gelişmiş örnekleme, ses düzenleme özelliklerini birleştiren son teknoloji  üretim paketini sunuyor. İster bilgisayar tabanlı müzik prodüksiyonundan, ister DAW merkezli yaratıcı keşif için mükemmel bir denetliyici arayışında olun, MPC 2.3 yazılımı çok yönlülüğü ile yaratıcılığınızı uyarlamanıza yardım ediyor!

- MVP Loops ve MPC Expansions Exchange'de bulunan premium koleksiyona erişim sağlayın!
- Sınırlı zaman için geçerli yeni ve mevcut MPC X kullanıcıları, 
MPC Genişletme Paketlerindeki premium MVP Loop koleksiyonuna ve MPC Expansions Exchange'e ücretsiz erişim sağlamak için acele etmenizi öneririz!

Tubesynth
AIR Music Tech tarafından oluşturulan TubeSynth , MPC Live ve MPC X’in parlak dokunmatik ekranındaki özel bir GUI aracılığıyla, tüm kritik kontrolleri ayrıntılarıyla aktaran beş entegre edilmiş AIR efektiyle paketlenmiş klasik analog sesten oluşur.
Bassline
AIR Bassline, klasik mono Synth’lerin modernleştirilmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Dört farklı dahili AIR efektin yanı sıra, yerleşik distortion algoritması da içermektedir.
Electric
AIR Elektro, klasikleşmiş dijital piyanoların seslerine sahiptir.
Autosampler
MPC her zaman sayısız örneklemeleri ile hep ön plandaydı fakat MPC 2.3 yazılı ise; geleneksel bağımsız örnekleme tekniklerini yukarı çıkartarak, Autosampler sayesinde oldukça pratik bir şekilde prodüksiyoncuların ve performans sergileyenlerin işini kolaylaştırıyor! MPC 2.3; dahili veya harici enstrümanların ön ayarlarını bütün bir gruplandırma yaparak örneklemelere dönüştürüyor, hem de sorunsuz ve kolay bir şekilde! MPC 2.3 yazılımı ile beraber artık favori synth koleksiyonunuzu basitleştirilmiş bir şekilde gittiğiniz her yere götürebilirsiniz! 

Göze Çarpan Diğer Eklentiler

Endüstri standartlarına yenilik kazandıran MPC 2.3 yazılımı aynı zamanda sayısız performans ve iş akışı geliştirmeleriyle prodüksiyonunuzdaki önemli olan şeylere odaklanmanıza yardımcı oluyor. Crossfade Loop ile kullanıcılar artık örnek çalarken gerçek zamanlı olarak crossfade yapabilir ve gerçek zamanlı arpejör sayesinde yaratıcılığınızı ortaya çıkartabilmeniz üzere, daha çok hamle alanı sağlar. Şimdi MPC prodüksiyonunuzu güçlendirmenin tam zamanı!

 

 


MPC XPAND Hakkında Detaylı Bilgi için Buraya Tıklayınız.

Akai Professional MPC Serisini Keşfetmek için Buraya Tıklayınız.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.