Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional Force 3.0.1 Yazılım Güncellemesi
Akai Professional Force 3.0.1 Yazılım Güncellemesi
Dünya müzik prodüksiyonu sektörüne yeni bir standart getiren Akai Professional Force için yeni sistem güncellemesi akaipro.com/force'da!

Yeni güncelleme; yeni Launch / Nota Modu, yan zincir sıkıştırma (The Mother Ducker), güncellenmiş kayıt tercihleri ve geliştirilmiş örnek / döngü seçmelerine yer veriyor.

 

Force’un NAMM 2019’daki lansmanıyla beraber ilk gösterisini gerçekleştiren Akai Professional, bu çığır açan canlı performans ve müzik prodüksiyon cihazına bir dizi yeni özellik ve iş akışı geliştirmesi getiren 3.0.1 güncellemesinin yayınlandığını duyurdu.

 

Kliplerin başlatılması, adımların sıralanması, örnekleme, synth ve 7 inçlik çoklu dokunmatik ekran dahil olmak üzere modern klip tabanlı iş akışı için temel işlevsellikteki müzisyenleri, DJ'leri ve yapımcıları uçaracak olan Force, en modern iş akışı tekniklerine sahip bağımsız bir ürün isteyen ve bilgisayara bağlı olmadan bir kullanım için tasarlanmıştır. 3.0.1 güncellemesiyle Force, son derece yenilikçi bir Başlatma / Nota modu sunar ve artık kullanıcılar aynı anda Force's Note modunun yaratıcı gücünü kullanarak bölünmüş, tek bir pad düzeninde klipler başlatabilir. Aynı zamanda 3.0.1'e dahil olan Mother Ducker ve Mother Ducker giriş efektleri eklentileri de dahil edilmiştir. (2.4 sürümündeki MPC platformuna yakın zamanda eklendi.) Bu işlemci çifti, Force mikser sekmesi aracılığıyla kullanıcılara zahmetsizce yan zincir efektleri oluşturma imkanı veriyor.

 

3.0.1 ayrıca aşağıdakileri içeren iş akışı iyileştirmelerii içerir:

• Kullanıcıların sabit uzunlukta klip kaydı kullanmasını sağlayan güncellenmiş kayıt tercihleri

• Force’un tarayıcısının içindeki örneklerin ve döngülerin iyileştirilmesi - Artık tempo bilgisine sahip dosyalar Force’un ana BPM’iyle senkronize olacak.
• Davul programı geliştirmeleri - Kullanıcılar Force’un donanım kontrol yüzeyini kullanarak davul programındaki sesleri veya solo pad’leri kapatabilir.

• Force artık FLAC ve OGG dosyalarını yükleyebilir
• AIR dinamiği eklentileri Kompresör, Channel Strip, Maximiser, Transient ve Noise Gate şimdi girdi/çıktı seviyelerini ve uygulanan kazanç azaltma miktarını net bir şekilde göstermek için ölçüm yapıyor.

 

Force’ta Öne Çıkanlar Özellikler:

- Bağımsız çalışabilen ve bilgisayar gerektirmeyen teknoloji

- 8x8 RGB LED’li klip matrisi

- 7 ” tam renkli, çoklu dokunmaya duyarlı ekran

- Mikrofon / Enstrüman / Line girişleri - 4 çıkış

- MIDI Giriş / Çıkış / Thru

- 4 adet yapılandırılabilir CV / Gate çıkışı

- Remix, mash-up, DJ ve prodüksiyonlar için 6 farklı parça türünde tam ses / MIDI / CV sıralaması ve performans yeteneği

- Performans modu içerisinde 16 pad’li davullar, notalar, akıllı ölçekler, akorlar ve ilerlemeler

- MPC örnek ses düzenleme

- Otomatik BPM tespiti, gerçek zamanlı zaman esnetme ve oktav değiştirme

- Grafik OLED ekranlı 8 dokunmaya duyarlı düğme

- 4 güçlü, tamamen düzenlenebilir synth motoru

- 16GB dahili depolama (10GB'tan fazla ses içeriği dahil)

- Tam boyutlu SD kart yuvası ve 2 adet USB girişi

- Kullanıcı tarafından genişletilebilir 2,5 ”SATA sürücü konektörü (SSD veya HDD)

 
Çok yakında Türkiye'de Zuhal stoklarında yerini alacak olan Akai Professional Force hakkında detaylı bilgi almak ve ön sipariş verebilmek için buraya tıklayınız.

 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.