Akai Professional FORCE 3.0.5 Güncelleme
Sezgisel Navigasyon Menüleri, Genişletilmiş MIDI girişleri, Standalone Ableton Live entegrasyonu ve daha fazlası...

Akai Professional, merakla beklenen FORCE güncellemesi 3.0.5 aygıt yazılımı geldiğini duyurdu. FORCE, piyasaya sürüldüğünden bu yana, çok yönlü, bağlantısız klip başlatabilen müzik prodüksiyon deneyimi sunarak, bağımsız iş akışının olanaklarını yeniden tasarladı. Bu ücretsiz güncelleme, kullanıcılara parça yazılımının tamamını ele alarak, en sezgisel yaratıcı süreç için yeni bir takım araç seti ile güçlendirilmiştir.

 

Bağımsız Güç ile Bitirmeye Başlayın!

Aranjör özelliği prömiyeri ile FORCE'da yeni bir döneme hoş geldiniz! Yaratıcı doğaçlamalar ve parça eskizlerden oluşan kliplerinizin şimdi hızlı ve basit bir şekilde kaydedilmesiyle tamamlanmış kompozisyonlara dönüşüyor. Hızlı düzenleme ve revizyonu mümkün kılan zahmetsiz grafik kullanıcı arayüzü menüleri ile dokunmatik ekranda birkaç hareket ile hızlı gezinin! Kaydettiğiniz düzenlemeden emin değil misiniz? Klipleri mükemmel parçayı bir araya getirene kadar doğrusal düzenleyin! Parçanız tam istediğiniz gibi olduğunda, yerleşik efektlerden veya ayrı ses parçaları olarak işleme özelliğine sahip nihai bir stereo üzerinden ana bilgisayara aktarın.

 

Cihazlarınızı Alın ve Bağlanın!

FORCE, CV / Gate, MIDI Din ve USB 3.0 noktalar ile tamamlanmış müthiş bir icattır. Şimdi MIDI Multi ile, MIDI parçalarının benzeri görülmemiş kontrolünün keyfini çıkartın! Kullanıcılar, USB aracılığıyla 32 cihaza kadar MIDI parçaları üzerinde bağımsız kontrole sahiptir. Sınıf uyumlu USB MIDI hub'ınızı bağlayın ve en sevdiğiniz synth'lere, modüllere, MIDI tabanlı efektlere ve çok daha fazlasına anında erişin. Track ve Master ayarlarıyla MIDI cihaz adlarını, katman MIDI izlerini kolayca değiştirin ve cihaz davranışını ayarlayın. İster stüdyoda ister sahnede, en karmaşık kurulumlar bile çok yönlü yönlendirme ve verimli etiketleme ve kategorilere ayırma ile gerçekleştirilebilir.

 

İyileştirilmiş İş Akışı, Artan Performans

En iyi yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarmanın anahtarı, sınırsız bir süreçte yatmaktadır. FORCE’un üzerindeki yeni özellikler ve iş akışları, kullanıcıları yaratıcı zihinleri ile bu müzikal araç arasında sınır olmamasına bir adım daha yaklaştırıyor. Doğru şekilde yapmak için özel düğme atamalarıyla birden fazla parametreyi aynı anda efektleri, işlemeyi veya otomasyonu kontrol edeiblirsiniz. Her tarz için pad performans dinamikleri için geliştirilmiş 16 seviyeli işlevselliğin keyfini çıkartın. Gerçek zamanlı modülasyon kontrolü, eğim bükme ve daha fazlasıyla pad performansınızı geliştirin. Özel efekt rack’lerinizi oluşturun ve kaydedin, bir ize yükleyin ve makro düğmeleri ve görsel geri bildirimle kontrol edin. Parmaklarınızın ucunda daha fazla güç, kullanıcılara benzeri görülmemiş bir yaratıcı kontrol sağlar.

 

Ableton Live Entegrasyonu

FORCE, Ableton Live'ı kablosuz olarak veya Ableton Link kullanarak bir ethernet kablosuyla kontrol etmek için önceden eşlenmiş olarak gelmektedir. Her iki ekosistemden de oynatmayı durdurmadan FORCE'u bağımsız çalıştırma ve Live Controll modu arasında anında geçiş yapma esnekliğinin keyfini çıkartın. Nihai bağımsız deneyim için artık Ableton projelerinizi, yeni Ableton Live Project Import işlevini kullanarak tamamen ücretsiz bir iş akışı için FORCE'a getirebilirsiniz.
 

 

3.0.5 FORCE Yazılımında Öne Çıkanlar

• Şarkı sonlandırma için Arranger modu

• Genişletilmiş cihaz bağlantısı için MIDI Multi

• Makrolar - katmanlı parametre atamaları, efektleri ve otomasyonları

• 64 pad, crossfader ve touch UI'ye kontrol parametreleri atayın

• Dinamik örnek tetikleme için gelişmiş 16 seviye

• Ableton Live Project Import

FORCE 3.0.5 Aygıt Yazılım Güncellemesi

Akai Professional FORCE Ürününü Keşfedin!


 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.