Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional, Force Beta Program’ını Duyuruyor!
Force Beta yazılımı, merakla beklenen Arranger ve Ableton Live Control'ü sunmaktadır.

Sanatçılar ve üreticiler için önde gelen müzik ekipmanları üreticisi Akai Professional, Force Beta test programını duyurmaktan gurur duyuyor… Arranger ve Ableton Live Control entegrasyonunu  geliştirmek üzere, beta test uzmanlarından özel bir topluluk oluşturmak, geri bildirim kaynağı ve Akai Professional'daki geliştirme ekibiyle özel ve direkt iletişim haline geçebilmek için özel bir forum oluşturulmuştur.

 

Ableton Control entegrasyonuyla Force, benzeri görülmemiş miktarda yaratıcı güç için iki dünyayı sorunsuz bir şekilde birbirine bağlamaktadır. Plugin enstrümanlarıyla Hype ve Tube Synth, bozulmamış ses işlemcisi FX ve örnek manipülasyon algoritmaları, Ableton ile eşleştirilmiş VST eklentilerinin gücü Force’un usta marifetleri arasında ve en maceralı müzik türlerinin yaratılması çin hazır!

 

Arranger özelliği, kullanıcıların tüm kompozisyonları daha yapılandırılmış, uzun biçimli bir şekilde oluşturmalarını sağlar. Bu yeni gelişme, Force'u tamamen yeni bir performans ve kompozisyon aracı haline getirerek, limitleri kullanıcıların hayal gücüyle sınırlandırır. Force, tam teşkilatlı bağımsızlığı ile intro’dan başlayıp, şarkı sonuna kadar tam, dinamik kompozisyonları yaratırken mis ve mastering’lerini yine bağımsız bir şekilde yapabilmenize imkan tanımaktadır.

 

Beta Sürümündeki Yenilikler:

 

Live Control - Akai Force kullanarak Ableton Live'ı kontrol edin.

  • Ableton kliplerinin Session View'da aynı anda Force ile WiFi üzerinden kablosuz olarak kontrol edilmesi ve başlatılması
  • Arkada çalan parçayı kesintiye uğratmadan Force içerisindeki Bağımsız Moddan, Live Control Moduna  anlık olarak geçiş sağlayabilme
  • Force’un dokunmatik ekranını ve düğmelerini kullanarak Ableton Live mikserini, efektlerini, araçlarını ve VST'lerini kontrol edin.

 

Arranger - Tam özellikli bir doğrusal sıralayıcı.

  • Bir şarkının doğrusal bir zaman çizelgesine göre düzenlenmesi.
  • Klip performansınızı veya canlı girişinizi (MIDI veya Ses) doğrusal bir zaman çizelgesine kaydedilmesi.
  • Force’un güçlü Düzenleme komutlarını kullanarak şarkınızı düzenleyin ve edit’leyin.
  • Şarkınızı bir stereo ses dosyasıyla karıştırın veya ayrı parçalar olarak yayınlayın.
  • Doğrusal düzenlemenize göre klipler başlatarak farklı şarkı fikirlerini deneyin.
  • Grid ve List editörlerinde aranjmanınızdaki tek bir parçayı düzenleyin.

 

Geri Al Özelliği - Dokuz farklı eyleme kadar çabuk geri alma özelliği

 

“Force, aşkın bir müzik kompozisyonu ve performans aracıdır. Kendi başına, bugüne kadarki tüm ürünlerimizden daha sezgisel yaratıcı bir yetenek sağlıyor. Arranger ve Ableton Live Control'ün eklenmesiyle, daha da büyük olasılıklar dünyasını açtık, böylece herkes için müzik yaratımını ilerletmek için en büyük adımımızı attık.”


                            Dan Gill
Akai Professional Kıdemli Ürün MüdürüAkai Professional Force Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin
FORCE BETA Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.