Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional Force, MPC Live ve MPC X için SPLICE Entegrasyonunu Duyuruyor!
Akai Professional Force, MPC Live ve MPC X için SPLICE Entegrasyonunu Duyuruyor!
Bağımsız müzik prodüksiyonu / DJ performans cihazları artık kullanıcılarına, doğrudan dokunmatik ekranlarından WI-FI aracılığıyla Splice ses kütüphanesine erişim sağlıyor.

Splice entegrasyonu ile Force, MPC Live ve MPC X’leriniz ile parmaklarınızın ucuyla dünya lideri olan ve talepler üzerine geliştirilen sınırsız bir dünyaya sahip ses içeriklerini keşfedin! Bu önemli güncelleme dizisi müzisyenelere, performans sergileyenlere ve DJ’lere kendi Splice kütüphanelerine doğrudan wi-fi erişimi ile Force ve MPC projelerine hızlı çözümler getiriyor.

 

Splice Sounds, sanatçılara hızlı ve kolay şekilde yüklenebilen milyonlarca ses sunuyor. Buzzy 808’lerden 747’lere, Dry Claps’lerden ince 20 inç Zildjian zillerine kadar koskocaman bir dünyayı kapsayan ses arşivine sonsuzlaşmış filtreler, katmanlar, distortion ve efektler ekleyebilirsiniz. Dünya üzerindeki milyonlarca müzisyen ve müzik prodüksiyoncuları, kafalarındaki fikirleri gerçekleştirmek, takılı kalmamak, projelerini geliştirmek ve aşama kaydederek projelerini sonlandırmak için Splice kullanmaktadır.

 

Akai Professional’ın bağımsız çalışabilen serilerinde Splice entegrasyonu gibi güzel bir gelişmeyi kutlamak adına, Splice Sounds tüm mevcut ve yeni Akai Force, MPC Live ve MPC X kullanıcılarına  milyonlarca telifsiz ses örneği, loop ve ön ayarın bulunduğu 3 aylık ücretsiz abonelik hakkı tanıyor, kaçırmayın!


 

Akai Force'u Keşfedin!

Ocak 2019’da piyasaya sürülen Force, 7 inç tam renkli çoklu dokunmaya uyumlu dokunmatik ekranı, 8x8 RGB klip başlatma matrisine sahip, grafik OLED ekranlı 8 dokunmaya duyarlı düğme, iki ses girişi, dört ses çıkışları, MIDI ve CV I / O. Akai Force'un kalbinde, herhangi bir performansın yaratıcı özünü oluşturan sezgisel bir klip merkezli iş akışı bulunuyor. Birbirinden farklı modları uyumlu parçalar ile birleştirebilir ardından  MPC tarzında davul parçaları, tuşlu parçalar, MIDI’ler, CV parçaları veya diğer parçalar olarak klipleri adlandırabilirsiniz. Sonrasında oluşturduğunuz bu klipleri sıralayıcı sayesinde kompozisyonlaştırabilir, pad performanslarıyla süsleyebilir ve dahili düzenleyicide düzenlemelerini tamamlayabilir ve nota haline de getirebilirsiniz. Ek özellikleri arasında gerçek zamanlı olarak zaman genişletme / oktav değiştirme, TubeSynth, Bassline ve Electric synth’leri dahil olmak üzere AIR Music Technology tarafından yaratılan kapsamlı efektlerin de bulunduğu dünyayı prodüksiyonuza dahil edebilirsiniz. Ayrıca ön ayarlı birkaç farklı synth’i kullanımı kolay tek bir pakette birleştiren makro bazlı sentezlemeye sahip Hype synth’i de performanslarınıza dahil edebilirsiniz. Son olarak, Force’un 8 parçaya kadar kayıt özelliğine sahip olduğunu belirtmek isteriz.

 

Özellikler:

• Bağımsız çalışabilen ve bilgisayar gerektirmeyen teknoloji

• 8x8 RGB LED’li klip matrisi

• 7 ” tam renkli, çoklu dokunmaya duyarlı ekran

• Mikrofon / Enstrüman / Line girişleri - 4 çıkış

• MIDI Giriş / Çıkış / Thru

• 4 adet yapılandırılabilir CV / Gate çıkışı

• Remix, mash-up, DJ ve prodüksiyonlar için 6 farklı parça türünde tam ses / MIDI / CV sıralaması ve performans yeteneği

• Performans modu içerisinde 16 pad’li davullar, notalar, akıllı ölçekler, akorlar ve ilerlemeler

• MPC örnek ses düzenleme

• Otomatik BPM tespiti, gerçek zamanlı zaman esnetme ve oktav değiştirme

• Grafik OLED ekranlı 8 dokunmaya duyarlı düğme

• 4 güçlü, tamamen düzenlenebilir synth motoru

• 16GB dahili depolama (10GB'tan fazla ses içeriği dahil)

• Tam boyutlu SD kart yuvası ve 2 adet USB girişi

• Kullanıcı tarafından genişletilebilir 2,5 ”SATA sürücü konektörü (SSD veya HDD)
 

MPC Live / X'i Keşfedin!

Akai Professional MPC serisi, kullanıcılarına anlık yaratıcı ifade için tasarlanan çekirdek yaratıcı araçlarıyla tam bir şekilde bağımsız müzik prodüksiyonu yapabilme deneyimi sunuyor. Efsanevi MPC serisinde yerleşik synth motorları ile örnekleme, üretim kalitesi karıştırma araçları, DAW tarzı ses düzenleme ve yakalama, gerçek zamanlı zaman germe, pitch kaydırma ve çok daha fazlasını modern işlemcilerin sahip olması gereken gücü kaybetmeden üretimi kolaylaştırarak MPC kullanıcılarına sunulmaktadır.

 

 

Splice entegrasyonu Force için 3.0.2 ve MPC Live/X için 2.5 güncellemeleri için dahil edilmiştir. Bu güncellemeler ve daha fazlasına akaipro.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

 

Akai Professional Force Ürününü İncelemek İstiyorum.

 

Akai Professional MPC Serisini İncelemek İstiyorum.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.