Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional Force NAMM 2019'da Ödüle Layık Görüldü!
Akai Professional Force NAMM 2019'da Ödüle Layık Görüldü!
'En İyi Bağımsız Müzik Prodüksiyon Cihazı' ödülüne sahip olan Force, çok yakında Zuhal'de!

Dünya çapında büyük kitlelere hitap eden ve gelenekselleşmiş NAMM Show, 1901'den beri yeryüzündeki en önemli müzik ürünü fuarı olarak tanınmaktadır. 24 - 27 Ocak tarihleri arasında Orange County, Kaliforniya'daki Anaheim Kongre Merkezi'nde gerçekleşen hayatın her kesiminden gelen müzikseverler ile ses ve etkinlik teknolojisindeki en son ve en iyi testlerini yapmak üzere NAMM'ye gidiyor. Her yıl olduğu gibi Zuhal ekibinin de katılım gösterdiği fuarda üç gün boyunca katılım gösteren 139 ülke ve bölgeden toplanan 115.000'den fazla marka, NAMM'i en gelişmiş ve oyun değiştiren ürünlerini ortaya çıkarmak için gidilecek yer haline getirmiştir.

 

NAMM'den birkaç hafta önce Akai Professional, yeni ürünü Force’u lanse etti ve kullanıcılarına bir bilgisayar olmadan bağımsız şekilde üretim ve mix yapabilme özellikleriyle taşınabilir, bağımsız, bir groovebox ve müzik prodüksiyonu cihazı sunuyor.

 

Bağımsız müzik prodüksiyon stüdyosu olarakta adlandırabileceğimiz Force’ta 7 inç boyutlu çoklu dokunuşlara uyumlu dokunmatik ekran, 4 dahili synth motoru, 16GB dahili depolama, MIDI, MPC örnek düzenleme, 8x8 klip matrisi ve daha pek çok özellik bulunuyor.

 

Kendi yerleşik, kendine has DAW yazılımı ile Force, aynı anda cihazın örnek ses bankasıyla veya gerçek zamanlı olarak eklenebilen, oynatılabilen çeşitli VST'lerle aynı anda sekiz parçaya kadar kaydedebilir. Force, Ableton ile uyumludur ve modüler kurulumlara bağlanmak için CV giriş ve çıkışlarına sahiptir.

 

Tek başına geniş bir stüdyo olduğu gibi performans odaklı yanıyla da Force, 8 düğme ve hızlı, kesintisiz dönüşüm ve ayırım sağlayan bir crossfader ile birlikte geliyor. Çok yakında Türkiye’de Zuhal stoklarında olacak Akai Force hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için haber içeriğimizi okuyabilirsiniz; Akai Professional Force Hakkında

İşte tam bu noktada Akai’nin çığır açan ve herkeste olması gereken modern fonksiyonlu içerikleri müzik sektörüne yeni standartlar kazandırmaya devam ediyor. NAMM 2019’da Sonic State tarafından “En İyi Bağımsız Müzik Prodüksiyon Cihazı” kategori ödülünün Akai Force’a verildiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Detaylı incelemek ve önsipariş ile satın almak için tıklayınız.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.