Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional Sınırlı Sayıda Ürettiği MPK MINI 2 BLACK!
Akai Professional Sınırlı Sayıda Ürettiği MPK MINI 2  BLACK!
En çok satan, ultra taşınabilir USB klavye kontrol ünitesi MPK Mini 2 Black versiyonu ile çok yakında Türkiye’de, kaçırmayın!
Akai Professional'ın sınırlı sayıda ürettiği, ultra taşınabilir USB klavye kontrol ünitesi MPK Mini 2 Siyah versiyonunun stoklarda uzun süre kalmayacağı kesin! Bu yüzden satış rekorları kıran MPK Mini serisine yeni katılan ve sınırlı sayıda üretilen MPK Mini 2 cihazına hemen siz de sahip olun! Tamamen siyah çarpıcı rengiyle tasarımına yenilik katan bu  versiyonda, tüm ana özellikler korunarak piyasaya sürülmüştür. Böylece uluslararası platformda en çok satan ürün haline geleceği belli olan ultra taşınabilir USB klavye kontrol ünitesi çok yakında Türkiye’de!

Nereye Giderseniz Gidin, Kontrolü Elinize Alın!
Kontrolünüzü kaybetmeden mobil olmaya ne dersiniz ? Yeni MPK Mini Black ultra kompakt klavye kontrolü olarak dizayn edilerek, seyahat eden müzisyenler ve masaüstü uygulamaları için üretilmiştir. Donanımındaki kontrolleri ile MPK Mini; sanal enstrümanlar ile kayıt, beste çalışmaları ve performanslarınızda, efekt eklenti kontrolleri, DAW yazılım kontrollerini size ilham verecek şekilde gerçekleştirmeye yarar. Özellikleri arasında bulunan 25- Synth mekanizmalı ve hassasiyetli tuşları, 4 yöne hareket edebilen pitch ve modülasyon için joystick, 8 adet arkadan aydınlatmalı ve vuruş hassasiyetli MPC stilinde Pad'ler ve 8 adet Q-Link görev atanabilen düğmeler... Bunlara ilave olarak, 16 adet Pad'e kadar genişlemesini sağlayan 2 adet Bank düğmesi ile yaratıcılığınızı da genişletebilirsiniz.

Yaratıcı Kalın!                                                                       
MPK Mini MKII Black müzikal fikirlerinizi hemen kayıt altına almak için tüm temel taşları kolayca kullanabileceğiniz şekildedir. Özel olarak atanan oktav aşağı-yukarı düğmeleri ile klavyenizi tam aralığa kadar genişletebilir, sustain pedal bağlayabilir ve kayıtlarınızda etkileyici performanslar sergileyebilirsiniz. Dahilindeki arpeggiator ve onun ayarlanabilir çözünürlüğü, aralıkları ve modları ile küçük bir çaba ile kolayca melodik diziler yaratabileceksiniz. Bunlara ek olarak; MPC Nota Tekrarı ve Tam Seviye ile Akai Professional'ın MPC serisinin iş akışını kullanıcılarına sunabilmektedir.

Tak ve Çalıştır
Maksimum taşınabilirlik için MPK Mini 2 Black hiçbir yazılım sürücüsüne ihtiyaç duymaz ve kullanımında harici güç adaptörü gerektirir. Bu tak-çalıştır bağlantısını destekleyen USB-MIDI özelliği ile Mac ve PC üzerinde tek bir USB bağlantısı ile çalışabilir. Ayrıca 4 adet hafıza bankasında bulunan donanım ve yazılım ön ayarlarınızı kolayca ve hızlıca bilgisayarınızda saklayabilmenizi de sağlar.
 
Premium Üretim Destekleyicileri
Şimdi, prodüksiyon cihazlarına sahipsin, peki ama ses ne olacak? MPK Mini 2  Black, SONiVOX ve AIR Music Tech'in sunduğu dahili yazılım paketi ile hayal kırıklığına uğratmayacak!
• Hybrid3
Hybrid 3, AIR Music Technology tarafından üretilen retro synth seslerinden, modern baskın seslere kadar aradaki her şeyi yaratabilen, eleştirmenlerce beğenilen yüksek tanımlı bir sentezleyicidir.
 • SONiVOX Wobble
SONiVOX’a ait Wobble, İki bağımsız kanallı spektral sistemiyle harmonik ve LFO kontrolleri tek tek filtreleyen elektronik müzik sentezleyicisidir.
 • MPC Essentials
MPC Essentials ile üretim gücünüzü 64-bit çıkararak, 8 pad bankasıyla (toplamda 128 parça için), 1 GB ses kütüphanesi ve kullanıcı dostu içe aktarma kapasitesiyle kendi WAV ve AIFF ses örneklerinizi yaratmanıza yardımcı olur.,

Özellikleri:
• 25 adet hıza duyarlı, synth mekanizmalı, tamamen siyah tuşlar
• Dinamik pitch ve modülasyon kontrolü için 4-yön joystick kontrolü
• 8 adet arkadan aydınlatmalı ve vuruş hassasiyetli MPC stili Pad'ler, Nota Tekrarı ve Tam Seviye
• Mix, Plug-in ayarlamaları ve daha fazlası için 8 adet Q-Link görev atanabilir kontrol düğmesi
• Dahili arpeggiator ve onun ayarlanabilir çözünürlük, aralık ve modları
• Özel atanmış oktav yukarı-aşağı düğmeleri
• Ultra kompakt dizaynı ile size her yerde yaratıcılık imkanı
• USB üzerinden güç ünitesi ile adaptöre ihtiyaç olmadan kullanım imkanı
• Tam boyutta sustain pedal girişi için bağlantı
• Pakete dahil olan prodüksiyon yazılımları : Hybrid 3 AIR Music Tech, SONiVOX Wobble 2.0 & Akai Pro MPC Essentials (download)

Akai Professional MPK Mini Serisini Keşfetmek İstiyorum.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.