Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional X Sample Tools by CR2
Akai Professional X Sample Tools by CR2
Akai Professional’ın Sample Tools işbirliğiyle yarattıkları ve 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli kampanyadan faydalanın!
31 Aralık 2018 tarihine kadar MPK Mini MKII, MPK Mini MKII White, MPD 218, APC Mini, APC Key veya MIDIMix satın alımlarınızda geçerli kampanya ile endüstri lideri, Premium örnek ses yaratıcısı ve ses tasarım geliştiricisi; CR2’nin tasarlamış olduğu özel Ableton ses içeriklerine ücretsiz sahip olun!

Akai Professional ve Sample Tools ile tam kontrole sahip olabilmeniz ve müzik yaratıcılığınız üzerinde etki yaratabilmeniz için sınırlı süre zarfında MPK Mini MKII, MPK Mini MKII White, MPD 218, APC Mini, APC Key veya MIDIMix’in yeni ve mevcut kullanıcılarına ustalıkla hazırlanmış Ableton için geçerli örnek ses kütüphanesiyle genişletme fırsatı sunuyor.

Kütüphanenin içerisinde neler bulunuyor?
3 adet Ableton Canlı Klip Projeleri ( Lite, Standard, Suite & Drum Rack versiyonları), Seviye Bazlı Dersler
8 adet Davul Rack’leri ve 1 Davul Rack Projesi – davul, bas, vokal, FX ve tek seferlik melodik örnekler
6 adet Audio FX Rack’leri – 3 Davul, 3 Melodi, Ableton Live Lite, Studio ve Suite Versiyonlarına göre yaratılmıştır.
8 Kanallı MIDI Davul Klipsi
8 adet Dayanıklı ve Profesyonel Davul Loop’u
128 adet Prodüksiyonlarınız için Hazır Ses Örnekleri – Kik, Bas, Zil, Trampet, Hi-Hat, Perküsyon, FX, Vokal ve Melodi
40 adet İlham Verici Melodik, Bas, Vokal ve Atmosferik FX Loop’ları
 
Essential Koleksiyonu – Sample Tools by CR2
Sample Tools, yeni başlayan ve profesyonel müzik prodüktörlerine en kaliteli örnekleri, ön ayarları, şablonları sunmaktadır. Essential Koleksiyonunu tanıtırken; ilham verici ses içeriği, ses üretiminizi renklendirecek davul kitleri ve titizlikle programlanmış tambur ve melodiler ile dolu, performans odaklı Ableton Live Set olduğunu her zaman belirtilmektedir. Akai Professional’ın ultra taşınabilir stüdyo çözümleri  ile yaratıcılığınızı canlandırın ve mükemmel modüler stüdyo donanımınızı, etkileyici dokunuşlarınızla kontrol sağlarken, hızlı ve sorunsuz iş akışı için ustalıkla seçilmiş ürünle tamamlayın.

Essential Koleksiyonu ile beraber, Akai Professional ve CR2  çok yönlü kontrol, daha fazla ritim, daha sert vuruşlar ve kolaylaştırılmış içerikleriyle müzik üreticilerini ve canlı performansları en üst düzeyde olmasını sağlamak için güçlerini birleştiriyor… Yeni bir şey yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!Essential Koleksiyonunu Nasıl İndirebilirim?
www.akaipro.com adresinden oluşturmuş olduğunuz profil ile cihazınızın üzerindeki seri numarasını girerek, internet üzerinden yükleyebilirsiniz.

MPK Serisini İncelemek İstiyorum.
MPD Serisini İncelemek İstiyorum.
APC Serisini İncelemek İstiyorum.
MIDIMIX Ürününü İncelemek İstiyorum.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.