Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Akai Professional X Splice
Akai Professional X Splice
Sınırlı bir süre için, yeni ve mevcut Akai Fire kullanıcılarına Splice 3 ay ücretsiz!

İkonik hale gelmiş, bağımsız çalışabilen MPC Serisinde, Akai Professional ve Splice işbirliğini ortaya koyarak, yeni Fire FL Studio kontrol üniteleri için sınırlı süreli bir promosyon başlattı. 20 Kasım 2018 tarihinden, 20 Ocak 2019 tarihine kadar yeni ve mevcut Akai Professional Fire kullanıcıları, 2 milyondan fazla ses örneğine, döngülere, FX'e ve ön ayarlara tam erişim sağlayan 3 aylık ücretsiz Splice'a sahip olabilecekler.

 

Splice Sounds, Dry claps'den Buzzy 808s ve 747’ye kadar ulaşan, nadir Zildjian 20 inç ince zilleri ve diğer her şeye ulaşabileceğiniz milyonlarca kolay indirilen ses sunuyor. Aklınızdan geçen müzikal fikirlerin hepsini, Splice sayesinde gerçeğe dönüştürebileceksiniz! Çünkü katmanlar, filtreler, distortion ve efektler için olanaklar neredeyse sınırsız! En iyi 40 hit yapımcıdan, amatör müzik prodüksiyoncularına kadar uzanan kullanıcı aralığı ile milyonlarca kişi, müziklerinde ilerleme kaydetmek için Splice’e geliyor.

 

Dünyanın ilk FL Studio için özel kontrol ünitesi olan Akai Professional Fire, yazılım üreticisi Image-Line ile yakın işbirliği içinde oluşturularak, sonucunda FL Studio üreticilerine özel donanım kontrolünü ince çizgileri, ultra taşınabilir boyutları, FL Studio'nun temel işlevleri üzerinde iş akışı ve dokunsal kontrol odaklı bir şekilde sunmaktadır.

 

Fire, FL Studio'nun Mac OS platformuna beklenilen gelişini kutluyor! Hem PC hem de Mac kullanıcıları için popüler DAW ile etkileşim kurmak için tamamen yeni ve pratik bir yol sunuyor. Tak ve çalıştır entegrasyonuyla ve 4 x 16 hıza duyarlı RGB pad matrisi bulunuyor. Sıralayıcıda prodüksiyonunuzu hızlı bir şekilde girebilir ya da notaların kaydedilmesi ve canlı çalımlar için Performans Moduna geçebilirsiniz. FL Studio ortamına dokunmatik, mouse içermeyen bir mix çözümü getiren Fire, dört adet dokunmatik düğmeden oluşan dört bankayı içerir ve böylece kullanıcının parametre değerlerini anında görmesini ve ayarlamasını sağlar. Bu daha sezgisel bir iş akışı sağladığı gibi kanal, mikser ve kullanıcı tarafından atanabilir parametreler üzerinde nihai kontrolü de sağlamaktadır.

 Akai Professional MPC Serisini, "Büyük Zuhal İndirimi" ile Keşfetmek İsitiyorum.

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2019 © Zuhal Dış Tic A.Ş.