Zuhal M�zik Resmi Web Sitesi
Alesis, Avid’s Pro Tools İçerikleri | Eleven Lite ile Klavye Kontrollerinizi Genişletin!
Artık Pro Tools - Eleven Fite Alesis V, VI serileri ve Vortex Wireless 2 ile beraber geliyor...

Endüstri standardı Pro Tools müzik yazılımı paketi ve Eleven Lite eklentisi, sanatçılara her yerde en gerçekçi sanal enstrümanlar ve efektlerle, benzeri görülmemiş yaratıcı seçenekler sunmaya devam ediyor.

 

Alesis, dünyaca ünlü Pro Tools’u klavyelerinde sunmak üzere, Avid ile işbirliklerini duyurdu. Sanal cihazlar ve efektlerin ilk yazılımları V Seri, VI Serisi ve Vortex Wireless 2 gibi klavye serilerine geliyor. Ayrıca, 20'nin üzerinde yüksek kaliteli gitar, amp ve efekt modeline sahip Eleven Lite eklentisi de dahil edilmiştir. Birlikte, sanatçılara ve üreticilere inanılmaz derecede gerçekçi sanal enstrümanlar ve efektlerle neredeyse sınırsız yaratıcı ve çok yönlü seçenekler sunmak için hazır şekilde bekliyor.

 

Pro Tools, kayıt yazılımı için endüstri standartlarını belirlerken, Alesis ve AVID ekipleri, Alesis donanımı için özel olarak hazırlanmış bu müthiş koleksiyonun bir versiyonunu hazırlamıştır. Bu şaşırtıcı ses ve MIDI kayıt yazılımı, herhangi bir sanatçıya, müzisyene veya şarkıcı-söz yazarına, tüm fikirlerini tüm dünya üzerinde yaratmaları, kaydetmeleri ve paylaşmaları için ilham verecek!

 

Pro Tools | First Alesis Edition, internete bağlı herhangi bir bilgisayardaki projelere işbirliği yapmak veya projelere erişmek için birlikte verilen tüm AIR Music Tech Virtual Instruments ile uyumluluk için Sınırsız Veri Yolu, Elastik Zaman ve Elastik Adım, Çevrimdışı Sıçrama ve 1 GB ücretsiz bulut depolama alanı sunar.

 

Gerçekten şaşırtıcı bu yazılım kayıt paketi, sanatçının hayal gücünden ortaya çıkan fikirlerini, müzik dünyasındaki herkese duyurabilmesi için hazırlanmıştır.

 

Ayrıca Mini Grand ve DB-33 Tonewheel Organ olmak üzere iki harika sanal araç dahil edilmiştir.

 

Mini Grand, çok çeşitli müzik stillerine ve üretim gereksinimlerine uyacak şekilde yedi farklı akustik piyano sesine sahip, kullanımı kolay ve güçlü bir sanal piyano enstrümanıdır.

 

DB-33, Hammond B3 gibi klasik tonajlı organların ve sıkça çalınan döner hoparlör kabinlerinin seslerini ve kontrol edilebilirliğini yeniden yaratan sanal bir organdır. 122 ön ayar sesi, ekstra gerçekçi bir evrişim döner kabini ve tube overdrive emülasyonu da teknik özellikleri arasında yer almaktadır.

 


Yazılımın Dahil Edildiği Klavyeler:

 

V-Mini

V25

V49

V61

VI25

VI49

VI69

Vortex Wireless 2 ( Siyah & Kırmızı)


Alesis Midi Klavyeleri Keşfetmek için Tıklayınız.
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2020 © Zuhal Dış Tic A.Ş.