Çok Beklenen Akai Professional MPK Mini 3 Zuhal Stoklarında!
Yarını neslin müzik yapma şeklini yeniden tanımlayan, dünyanın en çok satan efsanevi mini klavyesi MPKMINI 3 ile tanışın!

MPC serisinden ilhamını alan prodüksiyon temelleri, 3. Nesil gelişmiş dinamik tuş takımı ve en iyi şekilde  herhangi bir müzik prodüksiyon uygulamasıyla entegrasyon, MPK Mini 3 istediğiniz her an sizinle!

 

Yeni başlayanlar için MPK Mini, başlangıçtan itibaren müzik prodüksiyonu yapmak için gereken her aracı içeren eksiksiz bir klavyedir. Profesyoneller için MPK Mini ise; herhangi bir müzikal görevi yerine getirmek için tüm özelliklerle dolu, en üst düzey müzik kutusu! MPK mini, başlangıcından bu yana, bir nesil üreticiye ilham vererek, içerik oluşturucuların nasıl müzik yaptığını yeniden tanımladı. MPK Mini 3, önceki modellerin denenmiş ve test edilmiş tasarımına herhangi bir engel bırakan ve yaratıcılığı sürücü koltuğuna sağlam bir şekilde yerleştiren güncellenmiş bir özellik spesifikasyonu ile rafine eder. 

 

Evrensel Uyumluluk

Tak ve çalıştır bağlantısına sahip MPK Mini, kutudan çıkar çıkmaz üretim kapasitesi ile anında performans için hazırlanmıştır. MPK Mini’nin yeni OLED ekranı ile hız, CC ve hatta DAW modu seçimi, tüm endüstri standardı müziklerle kusursuz kapasite sunar.

 

Eksiksiz Müzik Prodüksiyon Başlangıç Seti

MPK Mini, kutudan çıkar çıkmaz müzik yapmaya başlamak için gereken her şeyi içerir. MPC özelliği Beats, efsanevi MPC iş akışına dayanan profesyonel bir DAW, çeşitli MPC'den örnek içerik, genişletme paketleri ve bugün mevcut olan en çok yönlü sanal eklenti araçları koleksiyonu (AIR Hybrid, Mini Grand, Velvet), Müzik Prodüksiyon Başlangıç Seti ile yaratıcı olanaklar sonsuzdur.

 

Yeni Nesil 2 Keybed

Baştan sona tasarlanan MPK Mini’nin tamamen yeni, yeniden tasarlanmış Gen 2 gelişmiş dinamik tuşları, doğal ve duyarlı bir performans sunmaktadır. Kuyruklu piyanolardan, synth’lere uzanan Gen 2 keybed, en iyi çalma stilini ve sanal enstrüman deneyiminin en iyisini garanti eder.

 

MPC Pad Gücü

Efsanevi MPC pad’leri olmadan hiçbir Akai Professional klavye denetleyicisi tamamlanmış sayılmaz - MPK Mini amiral gemisi MPC serisinden çekilen 8 pad ile bir istisna değildir. Güvenilir, hıza duyarlı, arkadan aydınlatmalı MPC pad’leri, hassas davul çalma ve melodik örnek çalma için mükemmel bir dokunuş sunar.

 

Üretiminize Tam Kontrol

MPK Mini’nin knob düğmeleri, üreticilere müzik uygulamaları içerisindeki herhangi bir atanabilir parametrenin anında kontrolünü sağlar.

Synth, mikser ve efekt eklentilerine atamak için tasarlanan cihaz ile kullanıcılar uygulamalı kullanımları sürükleyici bir müzik yapma deneyimi için tüm temel parametrelerin kontrolünü ele alacaklardır.

 

Üretim Esasları ile Paketli Şekilde Sizinle

Not tekrarı, arpejatör ve çok yönlü kumanda kolu, MPK Mini'nin sahip olduğu güvenilir özelliklerdir. İster aklınızdaki o ilk fikri harekete geçirin, ister her şeyi etkileyici bir performansın ince bir yansıması olan MPK Mini ile gerçek anlamda kendi kendi performansınızı sergileyin.

 

MPC Beats Yazılımı

MPK Mini 3, günümüzün en popüler müziğini yaratmaya başlamak için tam fonksiyonlu DAW, MPC Beats gibi ihtiyacınız olan herşeyle birlikte gelir. Efsanevi MPC iş akışının en iyi bölümlerini içeren MPC Beats, profesyonel üretim için gerekli tüm araçları içerir. Örnekleri düzenleyin, parçaları birinci sınıf sesle mix’leyin. Efsanevi MPC'lerde bulunan aynı synth motorlarına sahip herhangi bir sesi bulun, ses kaydedin ve çok daha fazlasını yapın. MPC Beats ayrıca endüstri standardı sanal enstrümanlar ile tam uyumluluk sunan AU / VST eklentilerini barındırır.

Ayrıca, MPC Beats, mevcut yazılımlara zahmetsiz entegrasyon için herhangi bir DAW'da bir eklenti olarak açılır. Eleştirmenlerce beğenilen MPC Serisinden aynı ikonik iş akışıyla, süper sezgisel bir UI, MPC Beats müziğinizi gitmesini istediğiniz yere götürmeyi garanti eder.

 

MPK Mini 3 Hakkında Öne Çıkanlar

  • İnanılmaz Dinamik İfade ve Hassas Artikülasyon için Yeniden Tasarlanmış Klavyeye Sahip 25 Mini Tuş
  • Anında Parametre Geri Bildirimi için Parlak OLED Ekran
  • Efsanevi Not Tekrarı ve Tam Seviye İşlevleri ile 8 Atanabilir MPC Performans Pad’i
  • 8 Sonsuz Döner Knob
  • Pitch ve Modülasyon Kontrolü için 4 Yollu Joystick
  • Sınıf Uyumlu USB Bağlantısı
  • Dahili Arpejatör
  • Sustain Pedal Giriş Jakı
  • Üstün, Sağlam Tasarım
  • Aşağıdakileri içeren eksiksiz Müzik Prodüksiyonu Başlangıç Kiti: MPC Beats, AIR Hybrid, Mini Grand and Velvet ve MPC Genişletme paketlerinin MPC Beats versiyonları

 


 

Akai Professional MPK Mini 3'te Bulunan Yenilikleri Keşfetmek İçin 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.