Efsanevi Akai Professional MPC Serisinin Yeni Üyesiyle Tanışın; MPC Live II
Dahili Stereo Monitörlere Sahip, Akai Professional MPC Live II Çok Yakında Zuhal’de!

Bağımsız üretim kapasitesi, şarj edilebilir pil, dahili monitörler, CV / Gate bağlantısı ve MIDI Multi fonksiyonu ile beraber MPC Live II, MPC ailesini yeni bir nesile taşıyor! Tüm müzik prodüksiyoncuları için harika bir haberimiz var! Akai Professional, en yeni taşınabilir bağımsız müzik prodüksiyon cihazı MPC Live II'yi, tüm MPC serisi için geçerli son yazılım güncellemelerine sahip MPC 2.8 ile geliştirerek, lanse etti.

 

Çok yakında Zuhal stoklarına girecek olan ve tamamen bağımsız bir müzik yapma deneyimi için dahili monitör hoparlörleri sunan MPC Live II,  seyahat ederken veya stüdyoda aniden gelen ilham ile olduğunuz her yerde çalışmaya hazır!


 


Bağımsız Müzik Prodüksiyonu

MPC X ve MPC One gibi MPC Live II de, tamamen bağımsız bir müzik prodüksiyon cihazı olarak faaliyet göstermektedir. MPC Live II, MPC serisinin tanıtımından bu yana sayısız kez adından söz ettiren efsanevi, zengin özellikli iş akışı ile kullanıcılara güç veren benzersiz bir donanım ve yazılım ekosistemi sunan MPC yazılımı ile desteklenmektedir. 7 inç ve çoklu harekete duyarlı dokunmatik ekran, üreticilerin bir vuruş veya kayıt oluşturmak için gereken tüm özelliklere baştan sona erişmelerini sağlar. MPC Live II’ye ayrıca, düzenleme iş akışını iyileştirmek için 5 yeni donanım butonu da eklenmiştir. Mute, Time Correct ve Mix gibi özellikleri sayesinde, kullanıcılar ritmi atlamadan parçaları düzenleyebilirler.

 
En Yeni MPC 2.8 Yazılımı

Akai Professional’ın bağımsız, çok çekirdekli MPC Serisinde yeni olanlardan biri de MIDI Multi özelliğidir. MPC Software 2.8 güncellemesi, MPC Live II'yi nihai MIDI sıralayıcı stüdyo merkezine dönüştürür. Artık MPC kullanıcıları, sınıf uyumlu USB klavyeler, MIDI arabirimleri ve USB'den CV modüllerine, MPC Live II’nin I / O özelliği de dahil olmak üzere, tüm MIDI donanımlarını aynı anda bağlayabilir ve yönlendirebilir. Parçalar arası dahili derin MIDI yönlendirme özelliğiyle, MIDI’leri - MIDI uyumlu herhangi bir synthesiser, drum machine veya ses modülüne yönlendirebilir ve hatta çok kanallı kayıt özelliği ve MPC Live II formuyla herhangi bir prodüksiyon kurulumunun kalbi haline getirebilirsiniz.


 


Dahili Monitörler

MPC Live II’nin dahili hoparlör sistemi, tüm müzikal aralığı kapsayan dinamik bir dönüş sunarken, aynı zamanda aldığı doğru ve düşük frekanslı sesleri, ayrıntılı ve yüksek frekanslı ses bilgilerine titizlikle dönüştürerek, sesleri yeniden üretir. MPC Live II, sert, keskin hi-hat'lerden güçlü TR808 seslerine ve derin bas seslerine kadar, beatmaker’lar ve müzik prodüksiyonlarının arasındaki tüm engelleri ortadan kaldırır. MPC Live II’nin dahili monitörleri yalnızca stüdyo kullanımı için uygun bir dizi referans monitörü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hareket halindeyken kulaklık olmadan dinlemek, yaratmak ve işbirliği yapmak için harika bir platform sunar.


 CV / Gate, WiFi ve Bluetooth Bağlantısı

MPC Live II ile komple taşınabilir müzik prodüksiyonu kapasitesi, ultra taşınabilir özelliği ve tüm stüdyo ekipmanlarınızla tam donanıma sahip bağlantı esnekliği sunar. 8 yeni CV / Gate çıkışı (dört TRS jakı) ile müzik prodüksiyoncuları artık MPC Live kurulumlarına modüler bağlantı ekleyebilirler. Dahili Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı ile birlikte, kullanıcılar artık MPC ve Ableton Live'ın kesintisiz iş akışının tadını çıkarabilirler.

 


Şarj Edilebilir Batarya

Tam donanımlı mobil müzik prodüksiyonu deneyimi, uzun süre hareket halindeki oturumlar için güvenilir bir güç kaynağı olmadan var olamazdı. Şarj edilebilir lityum iyon pil, beş saatlik hareket halindeyken müzik oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm gücü sağlar, böylece ilhamın olduğu her yerde çalışabilirsiniz. 

16GB Ses Kütüphanesi

MPC Live II, F9 Audio'dan yeni bir kütüphane ve yeni Sonic Boom ses seti de dahil olmak üzere 16 GB'lık yüksek kaliteli örnek ve loop’lardan oluşan sağlam bir kütüphane ile birlikte gelir. İçeriğe daha fazla erişime ihtiyaç duyanlar için, 7 inç çok hareketli dokunmatik ekran ve Wi-Fi bağlantısı üzerinden doğrudan erişimle Splice hesap iyileştirmelerine sadece birkaç dokunuşla ulaşılabilir.

 

 

MPC Live II Donanım Özellikleri

 • Bağımsız MPC (Bilgisayara İhtiyaç Duymadan Çalışma İmkanı)
 • MPC 2.8 yazılımını desteklemektedir.
 • Dahili stereo stüdyo monitör hoparlörleri
 • Dahili şarj edilebilir batarya - 5 saate kadar hareket halinde kullanım
 • 4 TRS CV / Gate jakı (toplam 8 çıkış)
 • Parlak 7 inç çoklu dokunmatik ekran
 • Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
 • 16GB dahili ses içeriği

 

MPC 2.8 Yazılım Geliştirmeleri

 •  Kullanıcıların aynı anda birden fazla MIDI veya ses parçası kaydetmesine izin veren MIDI Multi
 •  Sınıf uyumlu tüm MIDI cihazlarıyla çalışmak için USB MIDI giriş ve çıkış desteği
 •  MIDI katmanlama özelliği
 •  Time Correct açma / kapama tuşu
 •  Q-Link ekran
 •  Edit Pad Map
 •  MPC One, MPC Live, MPC Live II ve MPC X için mevcuttur.


 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.