FOCAL'den yepyeni bir kulaklık: CLEAR MG PROFESSIONAL
Yüksek performanslı teknolojilere ek olarak etkileyici bir konfor ve benzersiz bir estetik imza sunmak için üretildi.
Clear Mg Professional, ses mühendisleriyle ve prodüktörlere referans olmak için üretildi. Bu arkası açık kulaklıkların 1 adet 5/8 "(40 mm) tam aralıklı hoparlör sürücülerini M şeklindeki ters çevrilmiş kubbelerle donatmak için; Focal mühendisleri yeni bir malzeme tasarlamıştır. Bir magnezyum konisi… Bu materyal, kulaklığa son derece hassaslık sunar. Tüm ses spektrumunda bas artikülasyonu ve sesin ayrıntı seviyesi ve ton dengesi dikkat çekicidir.

Clear Mg Professional, yüksek performanslı teknolojilere ek olarak etkileyici bir konfor ve benzersiz bir estetik imza sunar. Kafa bandının kıvrımı, yüksek esnekliğe sahip hafızalı köpük kulaklık yastıkları, eşit dağıtılmış ağırlık ... Kulaklık taktığınızı unutmanız için her şey kaplandı. Bu arada, kulaklıklardaki "bal peteği" imzasıyla birleşen siyah ve kırmızı renkler, modern bir zarafet dokunuşu sunmaktadır.

Öne Çıkan Özellikleri:
• Daha fazla dinamik için yepyeni bir magnezyum koni
• Tüm spektrumda dikkate değer bir ton dengesi
• Rahat ve ergonomik
• Tüm kullanımlara uygun 2 OFC 24 AWG bakır kablo (1.2m düz veya 5m spiral kablo)
• Kutu içeriğinde sağlanan sağlam bir taşıma çantası

Yepyeni Magnezyum Koni
Clear Mg Professional, magnezyum "M" şeklinde ters çevrilmiş 1 adet 5/8 ”(40 mm) tam aralıklı hoparlör sürücüsü içerir. Çerçevesiz 1” (25 mm) çaplı ve 1/4" (5.5 mm) yüksek bakır ses bobini ile birleştirilmiş bu yepyeni koni sayesinde, ses deneyimi son derece hassas hale getirilir ve mükemmel ton dengesini korurken tüm spektrumda etkileyici ayrıntılar sunar.

En İyi Çalışma Ekipmanınız
Kulaklık çerçevesinin esnekliği hafiflik sunar, dolayısıyla özellikle bas frekanslarda daha fazla dinamik bir etki sunar. Kulaklıktaki açık ızgara, olumsuz etkileri daha da azaltmak için koninin "M" profilini yakından takip etmektedir. 24kHz'lik bir kırılma ile, yüksek frekanslar son derece doğrusaldır ve birbirine geçişen sinyaller dikkate alınır.

Rahatlık ve Açıklık
Kafa bandı tasarımı, başın döndüğü her yerde sabit bir eğri oluşturur. Kulaklığın ağırlığı, lokalize basınç noktası olgusunu önlemek için eşit olarak dağıtılır. Sağlam alüminyum iskeleti, şık tasarım ve çizilmeye karşı dayanıklılık için yapılandırılmış bir siyah boya ile kaplanmıştır. Geleneksel dikey dönen mekanik yerine, daha fazla konfor için kafa bandı içinde hareket ettirilmiştir. Bu, önemli bas kaybıyla eşanlamlı olan herhangi bir akustik sızıntının önlenmesi için özellikle kulakların altında mükemmel sızdırmazlık sağlar. Son olarak, son derece esnek hafızalı köpük kulaklık yastıkları rahat ve açık hissi tamamlar.

Titizlikle Tasarlanmış Dış Yüzey
Kulaklıkların dış yüzeyi, daha da sofistike ve zarif bir görünüm için bal peteği desenine sahiptir. Klasisizm ve modernliğin bir karışımı için siyah ve kırmızı kaplama ile geliştirilmiştir. Bu açıklık, mekansallık hissini arttırır ve ses sahnesinin imajını iyileştirir. Kompakt taşıma çantası, kulaklığın şekline göre ısıyla şekillendirilmiştir ve aynı renklerde dokunmuştur. Son olarak, iki düşük dirençli OFC 24 AWG bakır kablo düz ve spiral olarak kutu içeriğinde sağlanmaktadır.

• Kulaklık Tipi: Arkası-Açık Kafaüstü Askılı Kulaklık
• Empedans:  55 Ohms
• Hassasiyet: 104dB SPL / 1mW @ 1kHz
• THD: 0.25% @ 1kHz / 100dB SPL
• Frekans Tepkisi:  5Hz – 28kHz
• Hoparlör Sürücüsü: 15/8” (40mm) 'M'-shaped magnesium dome
• Ağırlık:  450gr
• Yedek Kulak Pedleri: 2 Adet
• Taşıma Çantası: 250 x 240 x 120mm


 
Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.