Bas Gitaristlere Markbass ve DV Mark Markalarından Müjde!
Markbass ve DV Mark markalarının efsanevi sanatçıları tarafından yaratılan backtrack'lere haber içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Enstrüman çalmak; neşe, umut, teselli, arkadaşlık ve diğer pek çok duyguyu bulmanın yollarının başında geliyor. Bu dönemle ilgili olumlu şeylerden biri de sahnede olmasa da, çalmak için daha çok zamanımız olması ve tutkumuz olan enstrümanlarımız ile daha fazla vakit geçiriyor olmamız!

Tam da bu noktada; hem Markbass hem de DV Mark'ın dünya üzerindeki efsanevi sanatçı kadrosu, müzikal ifadenizi destekleyen groove'ları ile pratik yapmanıza ve doğaçlama yapmanızı sağlamak üzere ücretsiz ve orijinal backtrack'ler yarattı! 

Süper yetenekli Markbass ve DV Mark sanatçılarını evinize konuk edermişçesine, sanal olarak çalmaktan keyif almanızı sağlamak için dünya çapındaki tüm müzisyenlere bu değerli bir hediyeyi sağlayan bu iki markaya, yetenekleri, coşkuları ve performansları ile destekleyen efsanevi sanatçılara çok teşekkür ediyoruz!

Aşağıda Markbass ve DV Mark Sanatçılarının Backtrack (Destek Parçalarına) göz atabilir ve müzikalitenizi ortaya çıkartabilirsiniz!       Markbass:                          
      

      

      

      

      


       DV Mark:                            
       

       

       

       

       Daha fazlası için tıklayınız.

DV Mark Markasının Güçlü Seslerini Keşfetmek Üzere Tıklayınız.

Markbass Markasının Ayrıcalıklı Dünyasını Keşfetmek Üzere Tıklayınız.

 

Galip Dede Cd. No:33
TÜNEL - BEYOĞLU / İSTANBUL
Tel: 0212 249 85 10
info@zuhalmuzik.com
1976 - 2021 © Zuhal Dış Tic A.Ş.